Centrum Badawczo-Rozwojowe INFOSYSTEMS SA

Centrum
                          Badawczo-Rozwojowe Dotacje
                          Unijne
Ogłoszono nabór na projekty inwestycyjne dla firm w ramach Działania 3.3. - Innowacje w MŚP RPO Województwa Mazowieckiego!

〉 Technologie dla przedsiębiorstw
〉 Konkurs inwestycyjny dla woj. mazowieckiego
〉 Projekty zrealizowane przez INFOSYSTEMS SA
〉 Harmonogramy naborów wniosków

Szanowni Państwo,

Informujemy o naborze dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 - Działanie 3.3. Innowacje w MŚP.
W ramach konkursu wsparciem objęte zostaną projekty dotyczące wprowadzania na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R).

Centrum Badawczo-Rozwojowe INFOSYSTEMS SA jest w stanie dostarczyć innowacyjną technologię dla Państwa przedsiębiorstwa, niezbędną do pozyskania dofinansowania w tym konkursie unijnymNasza jednostka badawcza działa od 2011 roku w Krakowie. Zatrudnia ponad 30 specjalistów, w tym: ds. transferu technologii, ds. komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych, ds. patentowania, technologów, programistów.

Prace CBR ukierunkowane są na rozwój kompleksowych rozwiązań produkcyjnych oraz oprogramowania, w których informatyka wnosi innowacyjność do procesów produkcyjnych, np. poprzez komunikację z maszynami, a także komunikację B2B. Wprowadzane zostają również innowacje produktowe (np. zmiana funkcjonalności produktów) oraz innowacyjne materiały (np. biodegradowalne opakowania, nanomateriały).

Centrum Badawczo-Rozwojowe dostarczy innowacje technologiczne, natomiast Departament Rozwoju Oprogramowania (również funkcjonujący w strukturach naszej firmy) zapewni innowacje z zakresu ICT.

Ważne informacje nt. naboru wniosków w ramach RPO Województwa Mazowieckiego - Działanie 3.3:

NA CO?

Środki będzie można przeznaczyć na zakup:

• środków trwałych (maszyny, linie technologiczne),
  • wartości niematerialnych i prawnych (m. in. systemy IT, oprogramowanie),
  • materiałów i robot budowlanych, prac adaptacyjnych, wykończeniowych.

CEL?
  • Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R).

DLA KOGO?

• Mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa (firmy zatrudniające do 250 pracowników).

POZIOM DOFINANSOWANIA W REGIONACH WOJ. MAZOWIECKIEGO

• ciechanowsko-płocki, ostrołęcko-siedlecki, radomski, warszawski wschodni - małe 55%, średnie 45%;
  • warszawski zachodni - małe 40%, średnie 30%;
  • miasto stołeczne Warszawa - małe 35%, średnie 25%.

KWOTA PRZEZNACZONA NA DOFINANSOWANIE PROJEKTÓW W RAMACH KONKURSU

• 10 mln €
Minimalna wartość dotacji - 400 tys. zł
Maksymalna wartość dotacji - 850 tys. zł

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

30 czerwca – 17 lipca br.

〉
ZREALIZOWANE PROJEKTY - SPRAWDŹ JAK DZIAŁAMY

Zachęcamy do zapoznania się z projektami zrealizowanymi przez Departament Funduszy Europejskich, a także referencjami zadowolonych klientów!

〉
HARMONOGRAMY NABORÓW WNIOSKÓW

Zapoznaj się z harmonogramami regionalnymi i ogólnopolskimi na rok 2017 dostępnymi na naszej stronie internetowej. Sprawdź, kiedy będziesz mógł starać się o środki na rozwój swojej firmy!

Masz wątpliwości?
Chcesz uzyskać więcej informacji?
ZAPYTAJ EKSPERTA!

tel. +48 22 333 83 68

Fundusze Europejskie dla przedsiębiorstw Departament Funduszy Europejskich Dotacje
                          Unijne