Meet Kodak Polska już 1 czerwca


Warszawa, 11.05.2017
1 czerwca br. w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą odbędzie się kolejna edycja konferencji Meet Kodak Polska, która od 11 już lat gromadzi setki uczestników – głównie przedstawicieli drukarń z całej Polski. Ze względu na duże zainteresowanie firma Kodak Polska, która zapowiada ciekawy program merytoryczny tego wydarzenia prosi o jak najszybszą rejestrację wszystkich zainteresowanych. Jak co roku organizator spotkania przygotował ciekawą agendę, którą wypełnią wykłady również zaproszonych gości. Wieczorem nie zabraknie szeregu atrakcji i niespodzianek, w tym występu znanego kabareciarza. Rezerwacji noclegów należy dokonywać kontaktując się bezpośrednio z hotelem Holiday Inn ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Oferuje on gościom Kodak Polska specjalne stawki za wynajęcie pokoju. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Podobnie jak w poprzednich latach Kodak Polska zaproponuje uczestnikom do wyboru różne sesje tematyczne. Taki układ spotkania pozwala zapoznać się z trendami i wyzwaniami nowoczesnej komunikacji graficznej, sposobami pozyskiwania nowych odbiorców i wyróżnienia się na rynku, a także stymulowania kreatywności przy tworzeniu swoich produktów, w zależności od specyfikacji zakładu poligraficznego, jaki uczestnicy reprezentują. Zwiększa to atrakcyjność spotkania, dzięki czemu od wielu już lat Meet Kodak Polska cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Ważnym akcentem tej konferencji są prezentowane na niej doświadczenia drukarń, które zdecydowały się zastosować w swojej codziennej produkcji najnowsze technologie firmy Kodak – ich wystąpienia cieszą się dużą popularnością podczas tego spotkania.

Meet Kodak Polska 2017 rozpocznie się 1 czerwca o godzinie 11.45 sesją dla wszystkich uczestników. Następnie konferencja zostanie podzielona na 2 równolegle prowadzone sesje, na których zaproszeni będą mogli wysłuchać referatów dotyczących rozwiązań dla druku offsetowego i rozwiązań fleksograficznych, znajdujących się w ofercie firmy Kodak oraz jej partnerów .
Podczas każdej z nich zostaną przedstawione nowości nie tylko z oferty Kodak, ale również nowości i trendy rynkowe, co będzie szczególną okazją do dyskusji, które stanowią kolejną wartość spotkań z firmą.
Aby zapoznać się z pełną agendą Meet Kodak Polska 2017 organizatorzy proszą o kontakt pod następujące adresy mailowe:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

-all4pack- baseline date uk

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Statystyka

Odsłon : 8748502