Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA – JUŻ ZA KILKA DNI
 
W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA.
To nowe unikatowe wydarzenie targowe zgromadzi ponad 100 Wystawców, którzy na swoich stoiskach zaprezentują maszyny i urządzenia do produkcji opakowań oraz gotowe produkty. Targi będą miejscem do pozyskania nowych kontraktów, a także do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami z branży. Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.
Tej wyjątkowej edycji Targów Opakowań towarzyszyć będą dwa Seminaria. Pierwszego dnia odbędzie się spotkanie organizowane przez Partnerów targów oraz Expo Silesia pt. ”Opakowania w Przemyśle”, natomiast drugiego dnia będzie miało miejsce Seminarium pt. „Współczesne opakowania - perspektywy rozwoju", którego organizatorem jest Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk z Zabrza oraz Expo Silesia. Grono wybitnych specjalistów i autorytetów z branży podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Eksperci poszerzą horyzonty uczestników, zainspirują i wprowadzą w innowacyjne technologie opakowań.


W jednym miejscu spotkają się osoby reprezentujące branżę, kadrę zarządzającą i inżynierską w zakładach przemysłowych, dyrektorzy oraz specjaliści ds. marketingu i sprzedaży, menadżerowie ds. marki, a także projektanci, dystrybutorzy, technolodzy opakowań oraz specjaliści z działów badań i rozwoju.
W ramach Targów Opakowań zorganizowana zostanie Strefa BIZNESmeeting, czyli Sesja Spotkań B2B. Będzie to specjalnie zaaranżowana przestrzeń sprzyjająca spotkaniom z wystawcami, zwiedzającymi i innymi zaproszonymi firmami.  BIZNESmeeting będzie doskonałą okazją do rozmów z nowymi i obecnymi kontrahentami.


Partnerem Honorowym Strefy będzie firma HUHTAMAKI Foodservice Poland Sp. z o. o. – czołowy producent opakowań w Polsce, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach oraz Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing.
O dobrej jakości targów świadczy liczne grono silnych Partnerów, instytucji branżowych, uczelni wyższych i mediów, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny wydarzenia.


Dla branżowych Gości zostały przygotowane bezpłatne bilety wstępu, uprawniające do wstępu zarówno na targi jak i Seminaria oraz Strefę B2B.  Aby je odebrać należy dokonać rejestracji on – line na www.expoopakowania.pl.
Więcej informacji o targach, lista wystawców oraz szczegółowy program znajduje się na stronie targów.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

spotkanie

banerek 187x57px

-all4pack- baseline date uk

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Statystyka

Odsłon : 8862012