Czyściwa MEWA w ramach pełnej usługi – jakie korzyści ma z tego użytkownik?

Warszawa, styczeń 2018

Bawełniane czyściwa wielokrotnego użytku oferowane są przez fir-mę MEWA w ramach tzw. pełnej usługi, tzn. zużyte i brudne czyściwa nie lądują w koszu na odpady, lecz odbierane są przez usługodawcę w określonych odstępach czasowych, prane są ekologicznie i już czyste ponownie dostarczane są klientowi.

Użytkownik ma do dyspozycji cztery rodzaje wysokiej jakości czyściw bawełnianych o odpo-wiednich właściwościach: od wytrzymałych nadających się do każdego zastosowania, aż po delikatne do obróbki bardzo wrażliwych powierzchni. Może zatem dobrać konkretny rodzaj czy-ściwa do danego zastosowania, stosownie do potrzeb danego zakładu lub warsztatu.

Czyściwa oferowane w ramach pełnej usługi firmy MEWA, mają wiele zalet z punktu widzenia użytkownika:

• Otrzymuje on trwały produktu, charakteryzujący się wysoką efektywnością czyszczenia;
  • Czyściwa takie bardzo szybko wchłaniają ciecze w ilości kilkukrotnie przekraczającej ich własny ciężar;
  • Czyściwa wielokrotnego użytku są trwalsze i bardziej ekologiczne niż czyściwa papierowe;
  • Mogą być prane i wykorzystywane ponownie do 50 razy, tym samym nie trzeba za każdym razem kupować nowych czyściw;
  • Czas czyszczenia można zredukować o 35% w porównaniu z zastosowaniem czyściw papierowych.

Jedną z najważniejszych zalet systemu pełnej usługi firmy MEWA jest fakt, iż usługodawca przejmuje za użytkownika wszystkie obowiązki, jakie wynikają dla niego z przepisów dotyczą-cych bezpieczeństwa i ochrony środowiska w odniesieniu do czyściw. Tym samym użytkownik oszczędza czas i nakłady związane z zamawianiem, składowaniem oraz logistyką. Może zatem spokojnie skoncentrować się swojej głównej działalności.

Zalety systemu pełnej usługi firmy MEWA doceniło już ponad 180 000 zakładów produkcyjnych, warsztatów naprawczych, drukarni itp. w 23 krajach w Europie, które wykorzystują czyściwa wielokrotnego użytku do usuwania tłuszczy, olejów, rozpuszczalników i innych zanieczyszczeń.

-28623 www

walne-zgromadzenie2018