Szanowni Państwo,

Już za miesiąc odbędą się największe targi opakowań w Europie Środkowej – Packaging Innovations 2018. Podczas targów (17-18 kwietnia w EXPO XXI Warszawa) 200 Wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje opakowania, etykiety i usługi  dla kilkunastu branż przemysły m.in.:

• poligraficznej
  • spożywczej
  • chemicznej
  • kosmetycznej
  • farmaceutycznej
  • logistycznej
  • reklamowej

Zapraszamy na 10. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. W załączniku zaproszenia w wersji elektronicznej, które uprawniają do bezpłatnego wstępu na targi. Każdego roku targi odwiedza ponad 5000 zwiedzających. Targi opakowań to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i przede wszystkim do znalezienia opakowań dopasowanych do indywidualnych potrzeb produktów. Podczas Targów Packaging Innovations odbędą się również interesujące seminaria workShops, podczas których eksperci z branży opakowań zaprezentują case studies znanych marek (wstęp bezpłatny). Nie zabraknie także branżowych konferencji. Pełen program towarzyszący znajdą Państwo tutaj.

W załączniku także notatka dotyczącą targów oraz folder informacyjny.

Więcej informacji dostępne jest także na naszej stronie internetowej www.packaginginnovations.pl