Agfa Graphics wprowadza znaczącą podwyżkę cen płyt offsetowych

 

23 maja 2018
Agfa Graphics anonsuje znaczącą podwyżkę cen na płyty offsetowe. Działania podjęte w celu zrekompensowania gwałtownego wzrostu cen aluminium


23 maja br. Agfa Graphics ogłosiła globalny program podwyżki cen produkowanych przez siebie płyt CtP. W zależności od zawartych umów, rynków i regionów, oznacza to natychmiastowe zwiększenie cen nawet o 10%.

"Gwałtowny wzrost cen aluminium - wykorzystywanego przy produkcji płyt drukowych surowca, który w największym stopniu wpływa na koszt ich wytworzenia - to najważniejszy powód podjętej przez nas decyzji - mówi Stefaan Vanhooren, prezes Agfa Graphics. - Jednakże, dzięki zwiększonej wartości aluminium odzyskiwanego ze zużytych form drukowych, podwyżka cen nie musi przełożyć się bezpośrednio na zwiększenie kosztów działalności prowadzonej przez naszych klientów. Wiemy, że wysoko cenią oni sobie nieustanne inwestycje Agfa Graphics w zaawansowane technologie prepress i powiązane z nimi usługi. Jest nią chociażby nowo uruchomiony program ECO3 promujący Ekonomię, Ekologię i Ekstermalną Wygodę w użytkowaniu naszych rozwiązań, a przy tym oznaczający wymierne korzyści ekonomiczne dla drukarni.

Dlatego wierzymy, że nasi klienci wykażą zrozumienie dla tej wyjątkowej podwyżki cen na płyty offsetowe."

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

baner-185x220-5

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

Statystyka

Odsłon : 9061282