ART OF COLOR 2018 – Nowy wymiar druku

Kolejna edycja ART OF COLOR odbędzie się 1 października 2018 r. w pierwszy dzień trwania targów 4 PRINT WEEK, TAROPAK i POLIMER-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. ART OF COLOR to prestiżowe spotkanie branży poligraficznej opierające się na innowacjach oraz szansach rozwoju tego sektora w różnych gałęziach przemysłu.

W programie spotkania nie zabraknie tematów dotyczących nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym, aspektów prawnych, gospodarczych i ekonomicznych oraz wskazówek jak zostań liderem sprzedaży używając nowoczesnych rozwiązań dla drukarń. Dodatkowo doświadczeni eksperci przedstawią możliwości wykorzystania druku soczewkowego w reklamie i mediach, uszlachetniania druku, optymalizacji i stabilizacji procesu druku oraz wiadomości na temat platform online printing, które na polskim rynku dynamicznie się rozwijają.

Poruszone podczas spotkania, a kontynuowane podczas targów zagadnienia z pewnością okażą się atrakcyjne dla właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, agencji reklamowych jak również projektantów opakowań i etykiet. Wydarzenie skupi blisko 400 uczestników i będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: http://artofcolor.pl/

Najważniejsze informacje o ART OF COLOR 2018:

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań Congress Center, Pawilon 15, Poziom 1, Sala 1F i 1G

Termin: 1 października 2018 r.

Bilety: http://artofcolor.pl/

W tym samym czasie targi:

4 PRINT WEEK

TAROPAK

POLIMER-TECH

O czym mówi branża poligraficzna?

ART OF COLOR 2018 już 1 października br. podczas Targów: 4 PRINT WEEK, TAROPAK i POLIMER-TECH, które odbędą się w dniach 1-4 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wśród tematów i prelegentów ART OF COLOR 2018 m.in.:

• #Smartprintshop – wyzwania współczesnej drukarni
    Wojciech Mataczyński, Digital Marketing Sales Director Heidelberg Polska Sp. z o.o.,

• Kondycja poligrafii w Polsce na tle rynku europejskiego – szanse i wyzwania
    Roman Nagler, Dyrektor ds. sektorów, Bank Zachodni WBK,
  • Jak zdobyć najlepszych pracowników – rozwój kadry poligraficznej w Polsce
    na przykładzie działań Małopolskiego Klastra Poligraficznego oraz M.M. Druk Serwis
    Tomasz Marczewski, Małopolski Klaster Poligraficzny,
  • Jak sprzedać produkt pięknym opakowaniem? Projekt oraz wybór odpowiedniej metody druku dla opakowań premium
    dr hab. inż. Magdalena Ankiel, prof. nadz. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Branżowi

Patroni medialni

Firmy wspierające:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Kontakt dla uczestników ART OF COLOR 2018:

Alicja Gulińska
tel. +48 539 190 073

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. " href="mailto: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt dla uczestników Targów 4PRINT WEEK:

Mikołaj Kudła

tel. +48 61 869 2182

Zostań partnerem ART OF COLOR 2018. Kontakt:

Małgorzata Nowak-Sowińska

tel. +48 691 032 675

Zostań wystawcą Targów 4 PRINT WEEK i POLIMER-TECH. Kontakt:
Paulina Dziarłowska

tel. +48 532 469 676