Duplo po raz kolejny na Festiwalu Druku – introligatornia cyfrowa, lakierowanie UV 3D


Warszawa, 27.08.2018
Introligatornia cyfrowa i lakierowanie 3D – to temat przewodni tegorocznej prezentacji firmy Duplo Polska podczas Festiwalu Druku, jaki odbywać się będzie w dniach 12-13 września w Warszawie. Firma (obecna na stoisku nr E7A) zaprezentuje tu swoją nową maszynę do lakierowania UV 3D - Duplo DuSense DDC-810, która po pierwszych wdrożeniach w polskich drukarniach cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem. Goście targowi będą mogli zobaczyć podczas imprezy maszynę w pracy „na żywo”, a także próbki lakierowane wybiórczo w tym urządzeniu. Po raz kolejny promować będzie tu także inne swoje rozwiązania, skierowane do branży poligraficznej i reklamowej.  Do dyspozycji gości targowych będą specjaliści z firmy Duplo Polska, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także zaprezentują możliwości maszyn.

Podczas targów na stoisku Duplo Polska będzie można zapoznać się z systemem do lakierowania wybiórczego UV 3D - Duplo DuSense DDC-810. „To rozwiązanie – mówi Gabriela Swat - posiada wielu entuzjastów na całym świecie, a od niedawna również w Polsce. Pierwsze wdrożenia za nami i pokazują one ogromne możliwości tego rozwiązania, dlatego jesteśmy przekonani, że może ono zainteresować nie tylko drukarnie cyfrowe, ale także offsetowe. Dzięki niemu można bowiem zaoferować swoim klientom produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku, co będziemy prezentować na naszym stoisku. Technologia zastosowana w lakierówce pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami, co zapewnia naprawdę niesamowite efekty. Mamy więc nadzieję, że po raz kolejny naszą targową prezentacją zainspirujemy naszych gości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska”.
Prostota działania, wysoka precyzja i wydajność to – jak podaje producent -największe zalety urządzenia Duplo DuSense DDC-810. Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości – 600 dpi. Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać trzy różne grubości powłoki lakieru (która jest płynnie regulowana i mieści się w zakresie od 20 do 80 mikrometrów), a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Wysokość stosu podajnika wynosi tu 150 mm. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w tym urządzeniu uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały.

Podczas tegorocznej edycji targów firma Duplo Polska zaprezentuje także Docucutter 646iPro. Urządzenie  jest dedykowane dla krótkich serii i zróżnicowanych zleceń. „Jest odpowiedzią – podkreśla Gabriela Swat - na rosnące od dłuższego już czasu potrzeby rynku druku cyfrowego, który rozwija się również w naszym kraju, dlatego jesteśmy przekonani, że zainteresuje te drukarnie które albo rozpoczynają przygodę z drukiem cyfrowym, albo planują zakup wydajnego i wielozadaniowego rozwiązania do swoich introligatorni”.  Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska będą mogli zobaczyć w pracy „na żywo” także bigówko-falcerkę Touchline CF-375. „To zintegrowany system bigujący i falcujący – mówi Gabriela Swat - który łączy dwie operacje w jednym procesie. Wykorzystuje on unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni, co jest szczególnie istotne w wydrukach cyfrowych. Zastosowana w urządzeniu technologia pozwala na przyspieszenie procesu bigowania i umożliwia realizację prac z dokładnością do 0,1 mm”.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Statystyka

Odsłon : 8908312