Accurio Label 190 firmy Konica Minolta i cyfrowe drukowanie etykiet w drukarni Poli-Plus z Gdańska

Kolejna w naszym kraju maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet w zwoju  - Accurio Label 190 - rozpoczęła pracę w polskiej drukarni etykietowej. Poli-Plus z Gdańska to niewielkie, ale prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo poligraficzne, którego wzrost wraz z inwestycją w nową maszynę znacząco przyspieszył w ostatnim czasie. Zwiększająca się liczba zleceń, nowe rynki i klienci, kolejne zatrudnione osoby, rozbudowywane studio graficzne – to tylko niektóre elementy przyspieszenia, w które wpisała się maszyna Accurio Label 190. Poli-Plus od lat oferuje klientom usługi drukowania etykiet i naklejek do różnego rodzaju zastosowań. Dzięki technologii  cyfrowej może reagować niemal błyskawicznie na spływające zlecenia. Jednocześnie dopasowuje się do sytuacji na rynku: nakłady spadają, większa jest różnorodność prac, a klient oczekuje produktu zrealizowanego w bardzo krótkim czasie.

baner-185x220-5