expo-opakowania

Listopad miesiącem nowoczesnych technologii pakowania i ważenia

Zrównoważony przemysł w przemyśle opakowań, biotworzywa i biokompozyty jako alternatywa dla konwencjonalnych tworzyw sztucznych oraz digitalizacja procesów w sektorze opakowań – to główne tematy, które poruszone zostaną podczas najbliższej edycji Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA. Równolegle odbędzie się  Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo, któremu towarzyszyć będzie konferencja związane z przepisami prawnymi dot. systemów oceny zgodności. Zapraszamy od 20 do 21 listopada do Expo Silesia.

W Sosnowcu zaprezentują się producenci opakowań, dystrybutorzy materiałów i urządzeń z zakresu opakowań, producenci i dystrybutorzy systemów i urządzeń ważących oraz dozujących, oprogramowania i akcesoriów, a także firmy świadczące usługi. Celem Targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowią źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Wstęp bezpłatny po rejestracji: http://rejestracja.exposilesia.pl/index.php/event/expoopakowania/

Przydatne linki:

Odsłon : 9190207