XLIII
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA DRUKARŃ
WARSZTATY PRAKTYCZNE

Współorganizator:
INTEGRATOR SYSTEMÓW POLIGRAFICZNYCH Sp. z o.o.
Moderator: Paweł Szarubka - Dyrektor Działu Doradztwa Europejskiego w firmie ISP Sp. z o.o.
Termin: 10 października 2019 r.
Miejsce: Sala konferencyjna Fundacji im.  Stefana Batorego. Warszawa, ul.  Sapieżyńska 10 A
Czas trwania: 10:00 - 16:30
PROGRAM KONFRONTACJI:

FUNDUSZE EUROPEJSKIE W 2019 i 2020
Paweł Szarubka - Dyrektor Działu Doradztwa Europejskiego w firmie Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o.

WSPARCIE FIRM W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2014-2020
Bogdan Buczyński – Ekspert Mazowieckiej Jednostki Wspierania Projektów Unijnych

JAK SKUTECZNIE APLIKOWAĆ O ŚRODKI UNIJNE 2019-2020
Paweł Szarubka -Dyrektor Działu Doradztwa Europejskiego w firmie Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o.

KREDYT i LEASING JAKO ŹRÓDŁO FINANSOWANIA INWESTYCJI W POLIGRAFII
Agnieszka Kucharska - Kieruje Zespołem Produktów i Procesu Kredytowego Bankowości Przedsiębiorstw w Banku Millennium S.A.
Tomasz Rostek - Dyrektor w Segmencie Klientów Korporacyjnych Millennium Leasing Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA BADAWCZO-ROZWOJOWA W KONTEKŚCIE DYREKTYWY SINGLE - USE PLASTICS
Grzegorz Ganczewski - Kierownik Centrum Badań i Rozwoju - Sieć Badawcza Łukasiewicz COBRO - Instytut Badawczy Opakowań

WSPÓŁPRACA BADAWCZO-ROZWOJOWA. PROSTA DROGA DO SUKCESU
Marcin Dąbrowski - Właściciel - eM Marcin Dąbrowski

PATENTOWANIE. CZY TO MA SENS W POLIGRAFII?
Marcin Krzysztof Barycki - BARYCKI Kancelaria Prawno-Patentowa

KONTROLE, PRZETARGI, WYPŁATY DOFINANSOWANIA – CZYLI JAK POPRAWNIE ROZLICZYĆ PROJEKT UNIJNY
Paweł Szarubka - Dyrektor Działu Doradztwa Europejskiego w firmie Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o.
Po każdym z wykładów będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji.
Koszt uczestnictwa:
Koszt dla jednej osoby (wykłady, materiały, lunch, certyfikat):   350,00 PLN
Koszt dla członków SAIP PW:  250,00 PLN
Przy zgłoszeniu (potwierdzonym przez SAIP PW) do 3 października 2019 r. cena promocyjna:   300,00 PLN
Wpłaty (po otrzymaniu automatycznego potwierdzenia zgłoszenia) należy uiścić do 8 października 2019 r. włącznie, należy uiścić przelewem na konto:
Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW, 00-217 Warszawa, ul. Konwiktorska 2
Konto w Alior Bank; numer konta: 27 2490 0005 0000 4500 3331 8422
Pełna informacja i dostęp do formularza zgłoszenia dostępne są na naszej stronie SAIP PW
Tylko formularz zgłoszenia dostępny jest tutaj:  FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
Kontakt do organizatorów:
Andrzej Żurkiewicz - e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , kom.: +48 730 191 910
Małgorzata Guraj - mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , kom.: +48 730 008 176
Paweł Szarubka - mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , kom.: +48 698 698 602

Partner naukowy Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW
ZAKŁAD TECHNOLOGII POLIGRAFICZNYCH INSTYTUTU MECHANIKI I POLIGRAFII WIP POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Współorganizator XLIII Poligraficznych Konfrontacji:
INTEGRATOR SYSTEMÓW POLIGRAFICZNYCH Sp. z o.o.

Partnerzy XLIII Poligraficznych Konfrontacji:
BANK MILLENNIUM S.A., BARYCKI – KANCELARIA PRAWNO-PATENTOWA, eM Marcin Dąbrowski, MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROJEKTÓW UNIJNYCH, SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ COBRO – INSTYTUT BADAŃ OPAKOWAŃ

Partnerzy Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW:
3M POLAND Sp. z o.o., ARCTIC PAPER POLSKA Sp. z o.o., AVARGRAF Sp. z o.o., Sp.k., BÖTTCHER POLSKA Sp. z o.o., CENTRALNY OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY PRZEMYSŁU POLIGRAFICZNEGO, D-PRINT.pl, DIGIPRINT Sp. z o.o., DUPONT POLAND Sp. z o.o., DRUKARNIA FOTO-DRUK.PL, FOTO STUDIO Katarzyna Rainka, FUJIFILM EUROPE GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, GRAFIA Krzysztof Dziewulski Sp.j., HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o., HUBERGROUP POLSKA Sp. z o.o., INTEGRATOR SYSTEMÓW POLIGRAFICZNYCH Sp. z o.o., KBA CEE Sp. z o.o., PAPER CONSULTING & TRADE Wojciech Kossek, LOTOS POLIGRAFIA Sp. z o.o., METSÄ BOARD POLSKA Sp. z o.o., MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE Sp. z o.o., PAPYRUS Sp. z o.o., USŁUGI POLIGRAFICZNO-REKLAMOWE PASJA Jacek Stencel, POLSKA IZBA DRUKUDRUKARNIA POZKAL Sp. z o.o., Sp.k., PRE-MEDIA SOLUTIONS, PRYZMAT Sp.j., QUAD/GRAPHICS EUROPE Sp. z o.o., REPROGRAF S.A., SCORPIO Sp. z o.o., STORA ENSO Sp. z o.o., SUN CHEMICAL Sp. z o.o., DRUKARNIA TINTA Zbigniew Szymański, UDS Sp. z o.o., PRZYGOTOWALNIA FLEKSOGRAFICZNA WISTAR Andrzej Rowicki, XEROX POLSKA Sp. z o.o.

Patroni medialni:
A-4-P, BIULETYN POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, POLSKA POLIGRAFIA, OPAKOWANIE, PACKAGING POLSKA, POLIGRAFICZNA AGENCJA INFORMACYJNA, POLIGRAFIKA, PRZEGLĄD PAPIERNICZY, PRINT & PUBLISHING, RYNEK PAPIERNICZY, SIGNS.PL, ŚWIAT DRUKU,ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL, WYDAWCA

Odsłon : 9192223