Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiej Izby Druku, odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2020 r. (środa) w Centrum Szkolenia Gazownictwa PGNiG,  01-224 Warszawa ul. Kasprzaka 25, sala nr 12 początek obrad o godz. 10:30.

Uprzejmie prosimy i zachęcamy do przesłania do biura Izby (mailem) zgłoszeń kandydatów na stanowisko Prezesa PID i max. pięciu kandydatów na stanowisko członka Rady PID.

Każda zgłoszona kandydatura powinna posiadać krótką notkę biograficzną zgłoszonego kandydata/kandydatów. Po spełnieniu wymogów formalnych zgłoszone kandydatury będą zaprezentowane na naszej stronie internetowej.

Chcemy przypomnieć, że tylko te kandydatury, które zostały zgłoszone do dnia 10 kwietnia(włącznie) będą mogły wziąć udział w głosowaniu na WZ.

wlane2020