Heidelberg Polska – nowy szef sprzedaży materiałów eksploatacyjnych

2 marca 2020
Pragniemy poinformować, że z dniem 1 marca 2020 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych.
Funkcję tę objął Pan Bartosz Rusin przejmując obowiązki od Pana Bartosza Grzędy.

Pan Bartosz Rusin kontynuując tradycje rodzinne ukończył Technikum Poligraficzne oraz Instytut Poligrafii na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Karierę w branży poligraficznej rozpoczął jako maszynista offsetowy pracując w warszawskich drukarniach. Z firmą Heidelberg Polska związany jest od 22 lat, zdobywając doświadczenie na stanowiskach: Kierownik Serwisu ds. SystemService
i Projektów Inwestycyjnych oraz Department Head Service w Shared Service Center EE.

Więcej informacji na temat firmy oraz materiały zdjęciowe dla prasy dostępne są na stronie internetowej Heidelberger Druckmaschinen AG pod adresem  www.heidelberg.com.

wlane2020-1