„MEWA ME“ Nowa aplikacja firmy MEWA porządkuje cyfrową szafę z ubraniami


Szybką kontrolę odzieży roboczej używanej przez pracowników umożliwia klientom firmy MEWA od tej chwili nowa aplikacja „MEWA ME“. Dzięki niej możesz o każdej porze dnia i z każdego miejsca przesłać nam Twoje życzenia odnośnie napraw odzieży, a po konsultacji z nami także rozmiary potrzebnej odzieży.
Aplikacja MEWA ME przeznaczona jest specjalnie dla wszystkich osób, które noszą odzież firmy MEWA lub są odpowiedzialne za jej zapewnienie pracownikom. Dzięki aplikacji kierownictwo firmy – bez konieczności zaglądania do umowy serwisu - zawsze i wszędzie wie, jaka odzież jest aktualnie wykorzystywana w zakładzie, który pracownik jaką odzież nosi i kiedy jest kolejny termin dostawy następnej partii czystej odzieży. Zlecenia dotyczące napraw odzieży można przesłać, przesuwając po prostu palcem po ekranie.
Pracownicy mogą również korzystać z aplikacji, co stanowi dla nich jeszcze większa wygodę: każdy z nich może bowiem w każdej chwili sprawdzić, jaką odzież ma na wyposażeniu. Takie rozwiązanie pozwala odciążyć przełożonych w wielu kwestiach, a nam umożliwia natychmiastowe reagowanie na potrzeby zmian. Korzystając z aplikacji, każdy pracownik zawsze wie, jaka część jego odzieży znajduje się obecnie w firmie MEWA i kiedy zostanie mu ona ponownie dostarczona. Jeśli jego odzież zostanie uszkodzona, może on nas o tym poinformować bezpośrednio.
Trzeba zmienić rozmiar odzieży danego pracownika? Pojawia się nowy pracownik, któremu także trzeba zapewnić odzież roboczą? Skonsultuj cyfrowo Twoje zapotrzebowanie z działem obsługi klienta. Twoi pracownicy mogą potem przy pomocy aplikacji podać swoje wymiary, by otrzymać dokładnie dopasowaną odzież roboczą od firmy MEWA. W ten sposób możemy jeszcze szybciej dopasować rodzaj i ilość odzieży do nowego zapotrzebowania.
Aplikacja działa w języku niemieckim, francuskim, niderlandzkim, włoskim, polskim i czeskim. Już można z niej korzystać i jest dostępna w pierwszej kolejności dla mniejszych zakładów. W celu uzyskania aplikacji, należy skontaktować się z firmą MEWA (mewa-service.pl).

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

studia2020

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 

Statystyka

Odsłon : 9595995