ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW

30 września 2020 r. w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów.

ART OF COLOR to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnikami spotkania będą liderzy rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Partnerami wydarzenia zostali: Hubergroup Polska Sp. z o.o. oraz Digiprint Sp. z o.o.

Spotkanie oscylować będzie wokół następujących tematów:

1. Zasięg i skutki kryzysu wywołanego przez wirusa SARS-COVID 19 oraz ich wpływ na rozwój branży konwertograficznej (poligrafia i wytwarzanie opakowań z nadrukiem) do roku 2023 w Polsce i na świecie.
  2. Relacja gospodarki postpandemicznej z problematyką ochrony środowiska i ocieplenia klimatu z punktu widzenia środowiska poligrafów i konwerterów.
  3. Potrzeby branży konwertograficznej (poligrafia i wytwarzanie opakowań z nadrukiem) w zakresie reprezentacji i promocji jej interesów w relacji z władzami Unii Europejskiej, Rzeczypospolitej Polskiej, samorządu terytorialnego, partnerami biznesowymi, instytucjami naukowo-badawczymi i konsumentami.
  4. Rola inicjatyw wspólnych takich, jak: przygotowanie raportu "Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce" przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, organizacja targów i konferencji oraz prace samorządu terytorialnego dla środowiska uczestników branży oraz jej otoczenia biznesowego.

Doświadczeni eksperci zaprezentują trendy i rozwiązania, które z pewnością okażą się atrakcyjne dla wszystkich uczestników tego, stale rozwijającego się, rynku. To wyjątkowa okazja by ponownie spotkać się i porozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed branżą. ART OF COLOR Spotkanie liderów zwieńczone będzie koncertem jazzowym.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl

studia2020