Targi Packaging Innovations startują z podcastami


Ruszyła seria autorskich podcastów „Packaging Innovations – Rozmowy spakowane”, przygotowanych przez zespół Targów w Krakowie. Gośćmi spotkań będą znani eksperci, którzy opowiedzą o trendach w branży opakowań, jej palących problemach oraz perspektywach rozwoju.
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations od trzynastu lat działają na rzecz rozwoju biznesu dla branży opakowań oraz szerzenia wiedzy na jej temat. Cieszące się ogromną popularnością wykłady, organizowane na targach, w ramach strefy workShops, skłoniły organizatorów do pójścia
o krok dalej. We współpracy z ekspertami powstał cykl podcastów poruszających bieżące problemy świata opakowań.
Już w czerwcu spotkamy się m.in. z Konradem Nowakowskim z PIOIRO, z którym porozmawiamy m.in. na temat ekoprojektowania opakowań, Tyberiuszem Mazurkiem z Mondi Group, z którym będziemy mówić o opakowaniach w e-commerce, a razem z Blanką Chmurzyńską-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego poznamy trendy w opakowaniach dla kosmetyków.
Jeżeli bliskie są Ci tematy związane z e-commerce, userexperience, omnichanel, sustainability, recyklingiem czy ecodesign lub dopiero rozpoczynasz przygodę z rynkiem opakowań i chcesz dowiedzieć się, czym żyje branża - zapraszamy do słuchania podcastów, które będą publikowane co tydzień na stronie targów Packaging Innovations.

https://packaginginnovations.pl/pl/program-towarzyszacy/rozmowy-spakowane-podcasty.html

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Statystyka

Odsłon : 9983675