Megadeal firmy Heidelberg

Jedna z wiodących europejskich drukarni wydawniczych Wilco z siedzibą w Holandii zainwestowała w jedenaście maszyn Speedmaster XL 106 generacji 2020 firmy Heidelberg w ramach planów konsolidacji zakładu i związanej z tym budową nowego centrum produkcyjnego w Amersfoort. Offsetowe maszyny z udoskonaloną technologią Push to Stop mają różne konfiguracje. Wśród nich znajdują się cztery modele Speedmaster XL 106 8P, niektóre z technologią LED UV. Dotychczasowe maszyny drukarni zostały zakupione przez rodzinną firmę Allaoui Graphic Machinery.

W zeszłym roku firma Heidelberg zainstalowała 18 nowych zespołów drukujących XL 106 w zakładzie Wilco w Amersfoort. Po zamówieniu kolejnych ośmiu maszyn Speedmaster XL 106, czyli 43 dodatkowych zespołów drukujących, firma Wilco stała się jednym z największych użytkowników najnowszej generacji urządzeń Speedmaster XL 106. Drukarnia zawarła także umowę Print Site Contract na ciągłe dostawy materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu są one dostarczane w miarę potrzeb, na podstawie rzeczywistego zużycia.

wlane2021

zaklad