Müller Martini w centrum uwagi

Na targach China Print 2021 w Pekinie, pierwszych dużych targach branży poligraficznej na żywo od czasu wybuchu pandemii, nie mogło zabraknąć firmy Müller Martini. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający szczególnie licznie uczestniczyli w pokazach na żywo maszyny do zszywania Prinova z systemem przepływu pracy Connex oraz maszyny do oprawiania książek EMP 513. „Równie atrakcyjne okazały się prezentacje trójnożowego trymera InfiniTrim i paletyzatora Pluton firmy Solema” - podsumowuje Sven Olsen, dyrektor zarządzający firmy Müller Martini na region Azji i Pacyfiku.

Ponieważ produkcja krótkich, drukowanych cyfrowo książek w twardej oprawie staje się coraz bardziej popularna i dotyczy również chińskiego rynku, EMP 513 był przedmiotem szczególnej uwagi. Podczas targów podpisano kilka umów sprzedaży na EMP 513, jak i na system Prinova i InfiniTrim. „Oprócz tego zawarliśmy szereg innych umów na inne maszyny - tak więc możemy śmiało stwierdzić, że targi były dla nas wyjątkowo udane

wlane2021

zaklad