Zrównoważony rozwój w stu procentach


Warszawa, sierpień 2021 r.

Magazyn „Focus“ w ramach swojej aktualnej akcji „Deutschland Test“, wspólnie z Instytutem Zarządzania i Badań Gospodarki (Instytut für Management und Wirtschaftsforschung) przenalizował oceny konsumentów dotyczące ponad 24 000 przedsiębiorstw, by móc wskazać firmy i marki postrzegane są przez klientów jako te, które uwzględniają w swojej działalności zrównoważony rozwój). Zwycięzcą rankingu „Deutschlands beste Nachhaltigkeit“ (firma najlepiej realizująca zasady zrównoważonego rozwoju) w kategorii „Wynajem tekstyliów“ została firma MEWA, która zebrała pełną pulę punktów. Tym samym należy ona do grona tych firm, które według magazynu „Focus” wyznaczają kierunek dla innych.


MEWA zajęła pierwsze miejsce w aktualnym rankingu firm realizujących zasadę zrównoważonego rozwoju

Firmy, które funkcjonują w oparciu o zrównoważony rozwój, pozostają w zgodzie z naturą... i działają z korzyścią dla swoich klientów. Jak pokazuje ankieta magazynu „Focus“: gotowość do zakupu danego produktu zależy w 60% od postrzegania danej firmy przez klienta, a tylko w 40% od samego produktu lub jego ceny.

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, a także fakt, iż doceniono nasze zaangażowanie w kwestii zrównoważonego rozwoju. Potwierdza to również, iż obraliśmy właściwy kierunek działania, który będziemy kontynuować jeszcze intensywniej także w przyszłości.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

wlane2021-2

zaklad

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Statystyka

Odsłon : 10118183