Firma Koenig & Bauer została nowym partnerem inicjatywy VDMA Blue Competence, potwierdzając swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną.

„Oferowanie rozwiązań, które łączą ochronę klimatu i środowiska z dużymi praktycznymi korzyściami i rentownością dla naszych klientów, jest głównym celem grupy Koenig & Bauer. Rozwój naszych produktów koncentruje się na technologiach energooszczędnych, mających na celu redukcję emisji dwutlenku węgla w całym łańcuchu dostaw” - mówi rzecznik zarządu, dr Andreas Pleßke. Blue Competence to inicjatywa VDMA mająca na celu promowanie zrównoważonego rozwoju, a także upowszechnianie zrównoważonych rozwiązań w branży. Poprzez swoje partnerstwo, firmy członkowskie zobowiązują się do przestrzegania dwunastu zasad zrównoważonego rozwoju w dziedzinie budowy maszyn i urządzeń.

wlane2021-2

zaklad