Z-Milosci.pl – trzy razy Duplo

Kolejna już maszyna z oferty Duplo Polska rozpoczęła niedawno pracę w firmie B2Wed, będącej właścicielem m.in. sklepu internetowego z-Milosci.pl. Tym razem zdecydowała się ona na zakup stołu tnącego PFi B3. Urządzenie to wpisuje się w plany firmy, związane z szeroko pojętą automatyzacją produkcji, która – jak zapewnia Krzysztof Rzeszutek, właściciel – pozwala jej na imponujący rozwój.

Zakupione urządzenie umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie w jednym przebiegu. Obsługuje papier (także foliowany), samoprzylepny, syntetyczny oraz karton o grubości do 1,5 mm. Pracuje z prędkością do 800 mm na sekundę. Wykorzystuje oprogramowanie PFi Connect, dzięki któremu głowica z narzędziami podąża za liniami narysowanymi w pliku tnąc, nacinając i bigując do żądanego kształtu, to bardzo ułatwia pracę naszym pracownikom.

wlane2021-2

zaklad