Platesense ma sens

Firma Fujifilm przekonuje klientów do przejścia na program Platesense, aby w ten sposób złagodzić wysokie koszty produkcji, które wpływają na cenę końcową płyt drukowych. W związku z dalszym wzrostem cen surowców i kosztów transportu, producent zapowiada kolejne podwyżki cen produktów, które zaczną obowiązywać od przyszłego miesiąca.

W ramach programu Platesense firma zarządza wieloma aspektami związanymi z produkcją płyt, w tym ich dostawą i zbiórką złomu za stałą miesięczną opłatą, by jak podkreśla, „wspierać przedsiębiorstwa w bardziej efektywnym zarządzaniu produkcją płyt”, co ostatecznie skutkuje obniżeniem kosztów. „W ciągu ostatnich miesięcy sytuacja na rynku surowców rozwinęła się do niespotykanego dotąd poziomu. Warunki są bardzo trudne dla naszych klientów. Nowa dopłata może być jednak zrównoważona przez wzrost wartości złomu aluminiowego, a to wszystko w ramach programu Platesense” - podkreśla Taku Ueno, starszy wiceprezes Fujifilm Graphic Systems EMEA.

zmiana-adresu

zaklad