Efektywne zarządzanie tekstyliami


Wynajmowanie odzieży roboczej zamiast kupowania. Co ma z tego użytkownik?


Aby korzystać z dóbr i produktów, nie trzeba koniecznie posiadać ich na własność, można je również wynająć. To obecnie aktualny i ekonomiczny trend, który jest zgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju. Dlatego też coraz więcej firm decyduje się na wynajem odzieży roboczej zamiast na jej kupowanie. Korzysta na tym zarówno właściciel firmy, jak i jego pracownicy - bezpośredni użytkownicy odzieży roboczej.


[Warszawa, październik 2021]  MEWA oferuje wynajem odzieży roboczej w ramach usługi pełnego serwisu, który polega na tym, że zabrudzona odzież jest odbierana od klienta, prana w sposób przyjazny dla środowiska, a w razie potrzeby naprawiana, wymieniane są też zużyte elementy odzieży, a następnie czysta  już odzież dostarczana jest punktualnie do danego klienta.

Zalety usługi wynajmu są jednoznaczne, dlatego też coraz więcej firm przekonuje się do korzystania z outsourcingu tekstyliów:

  • Czysta odzież jest zawsze pod ręką. Każdy pracownik otrzymuje co najmniej trzy komplety odzieży i tym samym zawsze ma do dyspozycji czyste ubranie robocze na zmianę.
  • Naprawy w ramach usługi pełnego serwisu. Uszkodzone elementy odzieży są naprawiane lub wymieniane na nowe.
  • Odzież z firmowym logo. Wszystkie elementy odzieży mogą być zaopatrzone w firmowe logo lub napis z nazwą firmy. To pozwala ujednolicić image firmy.
  • Elastyczne rozwiązania. Firma outsourcingowa szybko reaguje na zmiany w składzie personelu firmy klienta, także na zmiany rozmiarów odzieży.
  • Porządek w zakładzie. Do przechowywania czystej odzieży roboczej i gromadzenia brudnej odzieży oferowana jest usługa w postaci szafek. Są one zamykane na kluczyk i można na nich umieścić nazwisko pracownika lub oznaczenie cyfrowe.
  • Pomyłki wykluczone. Każdy pracownik zawsze otrzymuje po praniu swoją odzież roboczą. Ponieważ każdy element odzieży zaopatrzony jest w kod kreskowy, nie jest możliwe pomylenie go z innymi ubraniami roboczymi podczas całego procesu prania lub naprawy.
  • Punktualna dostawa. Kierowcy serwisu usługodawcy odbierają brudną odzież roboczą przeznaczoną do prania i jednocześnie dostarczają czyste ubrania robocze. Terminy dostaw ustalane są wcześniej wspólnie z klientem.

Oferowana do wynajęcia odzież robocza spełnia oczywiście ustawowe wymagania w zakresie higieny i bezpieczeństwa. MEWA gwarantuje certyfikowaną jakość wszystkich produktów i usług.
Zanim dany użytkownik zdecyduje się na wynajem odzieży roboczej dla swoich pracowników, może liczyć na indywidualne doradztwo w tym zakresie. Oferowana usługa oznacza dla klienta przejrzyste i przewidywalne koszty. Coraz więcej zarówno dużych, jak i małych firm dostrzega zalety wynajmu odzieży roboczej. Ważnym argumentem dla wielu z nich jest odciążenie w kwestiach organizacyjnych, a także zadowolenie pracowników z komfortu, jakim jest możliwość regularnej zmiany odzieży roboczej i brak konieczności prania jej samemu w domu.
Cały proces jest także ekologiczny: pranie jest ekologiczne i oszczędzana jest przy tym energia.            

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

zmiana-adresu

zaklad

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Statystyka

Odsłon : 10196608