NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Świat Poligrafii Professional uruchomił podcasty o nazwie NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, dedykowane szeroko rozumianej branży poligraficznej. Redakcja prezentuje różnorodną tematykę sięgającą nie tylko technologii, biznesu, wdrożeń ale także aktualnej sytuacji i zjawisk zachodzących w branży. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Od szerokiej i wąskiej wstęgi, introligatorni i różnych technologii drukowania po optymalizację i standaryzację a nawet SI (sztuczną inteligencję). Wśród gości pierwszych trzech sezonów byli między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Gabriela Swat (Duplo Polska), Piotr Lis (3M), Małgorzata Szczotka (CMC), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska) oraz wielu innych.
Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem "poligrafia" – mówi Mirosław Pawliński red. naczelny czasopisma - zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem POLIGRAFIA.
Nowe odcinki podcastów ukazują się w każdy czwartek o godz. 15:00. NIEZBĘDNIK POLIGRAFA dostępny jest na wielu platformach, między innymi: Google podcast, Apple podcasts oraz Spotify. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA lub po prostu na stronach wydawnictwa www.swiatpoligrafiipro.pl .
Zapraszamy do słuchania!

zmiana-adresu