Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków Polskiej Izby Fleksografów

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia członków Polskiej Izby Fleksografów w dniu 26 października br. doszło do wyboru nowego dyrektora Biura Polskiej Izby Fleksografów: Krzysztof Skrobot zastąpi na tym stanowisku wieloletniego dyrektora Krzysztofa Januszewskiego.

Wszystkie „rozstania” są trudne, zwłaszcza po 26 latach pracy, ale nadszedł czas na zmiany i „nowe rozdanie”. Nowemu dyrektorowi i wszystkim Państwu życzymy samych sukcesów, a organizacji dalszego rozwoju – napisał Krzysztof Januszewski w nocie dotyczącej ostatniego NWZ pod swoim przewodnictwem, dziękując firmom za członkostwo i wspieranie PIF.

W trakcie Zgromadzenia do grona członków Polskiej Izby Fleksografów dołączyła drukarnia fleksograficzna Wipak Polska ze Skarbimierza, należąca do międzynarodowej Grupy Wipak, producenta opakowań na produkty spożywcze i dostawcy folii wielowarstwowych. Koncern posiada 11 fabryk w Europie, w których zatrudnia blisko 2 tys. osób. Polski zakład to nowoczesna drukarnia fleksograficzna, która zadrukowuje folie opakowaniowe powstające w innych fabrykach Grupy.

Opracowano na podstawie informacji Polskiej Izby Fleksografów

zmiana-adresu