Murator EXPO – organizator wykonawczy Warszawskich Targów Książki i magazyn literacko-kryminalny POCISK  zapraszają na „Warszawskie spotkanie z kryminałem”, które odbędzie się na Bulwarach Wiślanych – Przystanek Sztuka  w niedzielę 9 września 2018 r.

„Warszawskie spotkanie z kryminałem” w pawilonie Przystanek Sztuka to wydarzenie dla wszystkich, którzy lubią literaturę kryminalną i doceniają jej różnorodność.

Małych detektywów zapraszamy na warsztaty wokół warszawskich legend, a dorosłych miłośników kryminałów na spotkania m.in. o korpokryminale, fenomenie popularności thrillerów psychologicznych, komediowym obliczu kryminału, przedwojennej Warszawie i najkrwawszych polskich zbrodniach, będzie też możliwość zakupu książek oraz zdobycia autografów. Wśród naszych gości: Katarzyna Kacprzak, Grzegorz Kalinowski, Jacek Ostrowski, Małgorzata Rogala i Alek Rogoziński.

Szczegółowy program na stronie wydarzenia

Zapraszamy!

spotkanie