Akademii Wiedzy COVID niestraszny

Organizowane co roku przez wydawnictwo Polski Drukarz, wydawcę magazynu „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy konferencje i szkolenia cieszą się w branży poligraficznej dużym zainteresowaniem. Choć z powodu epidemii wydarzenia zaplanowane na wiosnę tego roku nie mogły się odbyć, organizator wykorzystał szansę, jaką dało złagodzenie obostrzeń sanitarnych i wraz z partnerami i współorganizatorami zaprosił w dniach 24–25 września do Rancza Pod Bocianem w Przypkach k. Nadarzyna na IX Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie” ponad 50 gości zainteresowanych zadrukiem tektury falistej i wytwarzaniem opakowań z tego materiału. Jednocześnie część gości ze względu na brak możliwości przyjazdu na konferencję wzięła udział w streamingu z wydarzenia w czasie jego trwania. Dyskutowano o najnowszych rozwiązaniach technologicznych i problemach tego segmentu branży, sporo miejsca poświęcając ekologicznym aspektom tektury i opakowań z niej wykonanych. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do listopadowego wydania „Świata DRUKU”.
Niestety, z powodu znaczącego pogorszenia się sytuacji epidemicznej w kraju i wprowadzenia zakazu organizacji targów i konferencji w swojej tradycyjnej formule nie mogła odbyć się flagowa konferencja Polskiego Drukarza – „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, w której w ubiegłym roku wzięło udział prawie 300 gości. Wydarzenie, podniesione w tym roku do rangi kongresu, zostało przełożone na rok przyszły, natomiast w planowanym pierwszym dniu konferencji, 22 października, zainteresowani mogli wziąć udział w Pre-Kongresie „Etykiety samoprzylepne” 2020 Online. W wirtualnym spotkaniu na platformie Click Meeting wzięło udział niemal 100 osób – przedstawicieli drukarń etykietowych i opakowaniowych, przygotowalni i dostawców rozwiązań technologicznych. Relację z tego wydarzenia znajdą Państwo w grudniowym wydaniu magazynu „Świat DRUKU”.
Zachęcona sukcesem swojej pierwszej konferencji online spółka Polski Drukarz postanowiła w tej formule zorganizować kolejne jesienne wydarzenia. Już 25 listopada zaprasza na kolejną, XIV konferencję „Akademia Zarządzania Barwą” 2020 Online, natomiast 10 grudnia przewidziane jest szkolenie „Poligrafia w marketingu”. Obydwa spotkania odbędą się na platformie Click Meeting. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.swiatdruku.eu i na profilach społecznościowych „Świata DRUKU”.

Zapraszamy na XIV konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na wyjątkową konferencję „Akademia Zarządzania Barwą” 2020 Online, która odbędzie się 25 listopada br. na platformie Click Meeting. W tym roku spotkamy się w wirtualnej sali konferencyjnej. Tym razem także Państwa nie zawiedziemy i obok interesujących wykładów zaprosimy w drugiej części wydarzenia na praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów CM.
Partnerami wydarzenia są firmy: EFI, Epson, PM Software, Reprograf-Grafikus, Sun Chemical i X-Rite, a w gronie patronów znaleźli się: COBRPP, Color Management Consulting, eM.
Wszyscy gwarantujemy ogromną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz odpowiedzi, oczywiście w miarę możliwości, na nurtujące Państwa pytania z zakresu CM. Program już wkrótce.
Zachęcamy do rejestracji na konferencję – do 15 listopada br. oferujemy specjalne warunki udziału w wydarzeniu – za pośrednictwem formularza na stronie: www.akademiazarzadzaniabarwa.akademia-wiedzy.eu.
Znajdą tam Państwo także regulamin udziału w konferencji, informacje o ekspertach biorących udział w wydarzeniu oraz – już wkrótce – program godzinowy.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

wlane2021-2

zaklad

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Statystyka

Odsłon : 10118271