Heidelberg zainstalował pierwszą w Polsce maszynę z suszeniem LED UV w drukarni CGS

23. marca 2017

W drukarni CGS w Mrowinie koło Poznania ruszyła pierwsza w Polsce maszyna z suszeniem LED UV dostarczona przez Heidelberg Polska. Maszyna Heidelberg Speedmaster XL 106-8-P LED UV została dostarczona do zakładu 22 lutego br., a już miesiąc później, 23 marca rozpoczęto realizację pierwszych zleceń. Produkcja odbywa się na maszynie z maksymalną prędkością 18 tys. arkuszy/godz.  z wykorzystaniem szybkiej symultanicznej zmiany płyt drukowych na wszystkich zespołach. Dzięki wyposażeniu maszyny w spektrofotometryczny system kontroli barwy inline Prinect Inpress Control 2 możliwy jest bardzo szybki narząd maszyny i zminimalizowanie makulatury, co zwiększa istotnie produktywność.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017