Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA „Produktem Roku 2016”

 

Warszawa, kwiecień 2017
Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA, chroniąca powierzchnie przed zanieczyszczeniami w postaci niebezpiecznych cieczy, została laureatem w kategorii bhp w ramach XII. edycji konkursu Produkt Roku, organizowanego przez redakcję czasopisma „In-żynieria i Utrzymanie Ruchu“.

Tytuł Produktu Roku przyznano łącznie w 17 kategoriach związanych z obszarem utrzymania ruchu, a uroczystość rozdania dyplomów odbyła się 11 kwietnia 2017 r. w Warszawie w ramach konferencji „Przemysł 4.0“. W imieniu firmy MEWA Textil-Service Sp. z o.o. dyplom Produktu Roku 2016 odebrali: Piotr Borowczyk, prezes zarządu oraz Maciej Bielecki, dyrektor handlowy.

Bezpiecznie, czysto, efektywnie
Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA jest produktem wielokrotnego użytku i stanowi niezwy-kle wygodne i ekologiczne rozwiązanie dla warsztatów i zakładów produkcyjnych. Mata wchłania różnego rodzaju ciecze. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w miejscach napraw i konserwacji maszyn i urządzeń. Mata sprawdza się bardzo dobrze w praktycznym zastosowa-niu. W sposób bezpieczny i czysty w rdzeniu ssącym, wykonanym ze specjalnej włókniny, mata gromadzi oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, ciecze chłodząco-smarujące i ługi.

Tekstylna mata olejowa waży 600 gramów, ma wymiary 60 cm na 90 cm i może pomieścić od 2,5 do 3 litrów cieczy. Jest ona przy tym bardzo elastyczna i praktyczna w zastosowaniu, bo-wiem również duże powierzchnie pod naprawianymi maszynami można skutecznie zabezpie-czyć, układając pojedyncze maty jedna obok drugiej, tworząc tym samym jednolitą powierzch-nię wchłaniającą ciecze i zanieczyszczenia.

Zaletą maty MULTITEX® jest fakt, iż w rozumieniu przepisów nie jest ona odpadem.
Mata oferowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że zabrudzone maty odbierane są od użytkownika, prane w zakładzie firmy MEWA i – już czyste – ponownie dostarczane są do klienta. Takie zarządzanie tekstyliami przemysłowymi, realizowane przez firmę MEWA, jest znacznym ułatwieniem dla użytkownika. Prana ekologicznie mata wielokrotnego użytku może być stosowana ponownie wiele razy, co pozwala zaoszczędzić surowce i odciążyć środowisko naturalne.

 

 mewazdj1

Przedstawiciele firmy MEWA odbierają dyplom „Produkt Roku 2016”. 

 

mewazdj2

Mata olejowa MEWA MULTITEX® sprawdza się bardzo dobrze w praktycznym zastosowaniu przy wszelkiego rodzaju naprawach.

 

 

 

 

 

 

Przedstawiciele firmy MEWA odbierają dyplom „Produkt Roku 2016”. 

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

-all4pack- baseline date uk

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Statystyka

Odsłon : 8750656