Heidelberg Polska – nowy szef sprzedaży materiałów eksploatacyjnych

3. lipca 2017
Pragniemy poinformować, że z dniem 1 lipca 2017 r. Pan Krzysztof Stall objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych dla rynku fleksograficznego oraz offsetowego w firmie Heidelberg Polska.

Pan Stall jest absolwentem wielu uczelni o profilu biznesowym m. in. Avans s'Hertogenbosch (Holandia), Coventry University (Wielka Brytania), M S Ramaiah School of Advanced Studies (Indie) oraz Politechniki Łódzkiej.

Podczas swojej kariery zawodowej Pan Stall związany był z branżą poligraficzną pracując na stanowiskach: specjalista ds. rozwoju, menadżer sprzedaży, z-ca dyrektora handlowego, dyrektor sprzedaży i rozwoju rynku oraz dyrektor handlowy odpowiadając za wiele różnych segmentów druku fleksograficznego, offsetowego i introligatorskiego, reprezentując wielu znanych międzynarodowych dostawców.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017