Sun Chemical dla powstańców warszawskich


Warszawa, 09.08.2017
Sun Chemical, światowy lider w produkcji farb graficznych i pigmentów, po raz kolejny włączył się w przedsięwzięcie o charakterze społecznym. Tym razem firma wesprze finansowo akcję, jaką zorganizowało Muzeum Powstania Warszawskiego wspólnie z dziennikarzem telewizyjnym Filipem Chajzerem. Polega ona na zbiórce pieniędzy na pomoc najbardziej potrzebującym powstańcom.


Firma Sun Chemical od wielu lat czynnie wspiera różnego rodzaju akcje społeczne i stojące za nimi organizacje. „Pomaganie jest wpisane w naszą działalność i ideę bycia społecznie odpowiedzialnym partnerem biznesowym - mówi Piotr Góral, dyrektor generalny polskiego oddziału Sun Chemical. - Tym razem po raz pierwszy wspieramy finansowo akcję organizowaną przez Muzeum Powstania Warszawskiego i Filipa Chajzera. W ubiegłym roku przyniosła ona nieoczekiwane wręcz efekty. Dlatego zachęcamy wszystkich do włączenia się w to wspaniałe przedsięwzięcie. Na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej można wpłacać pieniądze, które następnie trafią do powstańców warszawskich, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji materialnej. Wszystkim, którzy przyłączą się do nas, serdecznie dziękujemy”.
W ubiegłym roku w podobnej akcji zebrano 300 tysięcy złotych. Dzięki temu powstańcy będący w trudnej sytuacji finansowej przed świętami Bożego Narodzenia otrzymali po 1000 złotych, a przed Wielkanocą – dodatkowo po 500 złotych.
Pieniądze można wpłacać na konto: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – numer 50 1750 0012 0000 0000 3760 9692 Raiffeisen Bank Polski. W tytule należy wpisać „Zbiórka dla Powstańców 2017”. Informacja dla chętnych wsparciem z zagranicy: przed numerem rachunku należy dodać PL (jako kod IBAN), kod SWIFT to RCBWPLPW.
Finał tegorocznej zbiórki odbędzie się 2 września w Muzeum Powstania Warszawskiego. W tym dniu w roli przewodnika wystąpi Filip Chajzer, z którym będą także powstańcy. Na tę szczególną wycieczkę zostanie zaproszonych 50 osób z osobami towarzyszącymi - 25, które dokonały najwyższych wpłat i drugie 25 wybranych w drodze losowania. Dodatkowo tego dnia biletem wstępu do Muzeum będzie potwierdzenie przelewu na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

-all4pack- baseline date uk

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Statystyka

Odsłon : 8748511