Sun Chemical dla powstańców warszawskich


Warszawa, 09.08.2017
Sun Chemical, światowy lider w produkcji farb graficznych i pigmentów, po raz kolejny włączył się w przedsięwzięcie o charakterze społecznym. Tym razem firma wesprze finansowo akcję, jaką zorganizowało Muzeum Powstania Warszawskiego wspólnie z dziennikarzem telewizyjnym Filipem Chajzerem. Polega ona na zbiórce pieniędzy na pomoc najbardziej potrzebującym powstańcom.


Firma Sun Chemical od wielu lat czynnie wspiera różnego rodzaju akcje społeczne i stojące za nimi organizacje. „Pomaganie jest wpisane w naszą działalność i ideę bycia społecznie odpowiedzialnym partnerem biznesowym - mówi Piotr Góral, dyrektor generalny polskiego oddziału Sun Chemical. - Tym razem po raz pierwszy wspieramy finansowo akcję organizowaną przez Muzeum Powstania Warszawskiego i Filipa Chajzera. W ubiegłym roku przyniosła ona nieoczekiwane wręcz efekty. Dlatego zachęcamy wszystkich do włączenia się w to wspaniałe przedsięwzięcie. Na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej można wpłacać pieniądze, które następnie trafią do powstańców warszawskich, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji materialnej. Wszystkim, którzy przyłączą się do nas, serdecznie dziękujemy”.
W ubiegłym roku w podobnej akcji zebrano 300 tysięcy złotych. Dzięki temu powstańcy będący w trudnej sytuacji finansowej przed świętami Bożego Narodzenia otrzymali po 1000 złotych, a przed Wielkanocą – dodatkowo po 500 złotych.
Pieniądze można wpłacać na konto: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – numer 50 1750 0012 0000 0000 3760 9692 Raiffeisen Bank Polski. W tytule należy wpisać „Zbiórka dla Powstańców 2017”. Informacja dla chętnych wsparciem z zagranicy: przed numerem rachunku należy dodać PL (jako kod IBAN), kod SWIFT to RCBWPLPW.
Finał tegorocznej zbiórki odbędzie się 2 września w Muzeum Powstania Warszawskiego. W tym dniu w roli przewodnika wystąpi Filip Chajzer, z którym będą także powstańcy. Na tę szczególną wycieczkę zostanie zaproszonych 50 osób z osobami towarzyszącymi - 25, które dokonały najwyższych wpłat i drugie 25 wybranych w drodze losowania. Dodatkowo tego dnia biletem wstępu do Muzeum będzie potwierdzenie przelewu na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

expoopakowania2017 400x300

reklama
formularz-zamawiania

nowe-wladze-pid2017

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Statystyka

Odsłon : 8308340