Kodak Prinergy 8.1 – teraz kompatybilny z kontrolerami EFI Fiery i HP


Warszawa, 30.08.2017
Kodak poinformował o wprowadzeniu nowej funkcjonalności w swoim sztandarowym systemie workflow – w wersji Prinergy 8.1 – zapewniającej jego kompatybilność z kontrolerami EFI Fiery i HP. Rozwiązanie to umożliwia obecnie dwukierunkową komunikację z jeszcze szerszą gamą urządzeń cyfrowych różnych dostawców, a jednocześnie oferuje nową opcję – Preset. Dzięki temu użytkownicy systemu Prinergy będą mogli jeszcze bardziej zwiększyć wydajność działań, zredukować koszty produkcji, a zarazem w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w rozwiązaniach bazujących na technologii cyfrowej.

Udoskonalona wersja Prinergy 8.1 pozwala obecnie na dwukierunkową komunikację z RIP-ami EFI Fiery i HP. W efekcie operatorzy maszyn sterowanych za pomocą obu kontrolerów mogą podejmować działania dotyczące przetwarzanych dokumentów cyfrowych w systemie workflow firmy Kodak. Użytkownik znajdzie tu również znane z wersji 8.0 uniwersalne narzędzie Digital Job Ticket Editor. Dzięki niemu Prinergy jest – jak zapewnia producent – pierwszym na rynku systemem produkcyjnym, umożliwiającym podejmowanie decyzji o realizowanych zadaniach w czasie rzeczywistym.
Wprowadzona właśnie kompatybilność z oprogramowaniem EFI Fiery i HP oraz wcześniejsza integracja Prinergy z maszynami takich dostawców jak Ricoh, Konica Minolta, Landa czy Komori czynią Prinergy – jak podaje Kodak – niezwykle elastycznym systemem produkcyjnym, którego funkcjonalność dodatkowo zwiększa otwarta architektura.
Zupełnie nowa funkcja, wprowadzona w wersji 8.1, wpływająca na zwiększenie wydajności to Preset. Umożliwia ona użytkownikom definiowanie, zapisywanie i ponowne korzystanie ze specyfikacji różnych produktów poligraficznych. W efekcie możliwe staje się dostosowanie prac do poszczególnych kontrolerów.

„Workflow Prinergy 8.1 zapewnia naszym klientom bardzo szeroki wybór w kontekście kompatybilności z różnymi urządzeniami cyfrowymi – mówi Allan Brown, wiceprezes i dyrektor generalny działu Kodak Unified Workflow Solutions. – W pełni wykorzystując potencjał oferowany przez posiadane maszyny, drukarze będą w efekcie mogli zwiększyć wydajność produkcji, a także znaleźć nowe ścieżki wzrostu”.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

kolejne-spotkanie

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Statystyka

Odsłon : 8979179