Wszystkie produkty wysokiej jakości od jednego usługodawcy: tekstylia przemysłowe do wynajęcia w firmie MEWA

Warszawa, wrzesień 2017

W przemyśle, produkcji i rzemiośle stosowane są różne rodzaje tekstyliów przemysłowych: od odzieży roboczej i ochronnej po tekstylne czyściwa z bawełny czy maty olejowe, które bardzo dobrze sprawdzają się na przykład przy wszelkich naprawach. Wszystkie te produkty można wynająć w firmie MEWA w ramach tzw. pełnej usługi serwisowej.

Czyściwa są nieodzownym elementem, wykorzystywanym do czyszczenia np. w warsztatach samochodowych. Można je oczywiście kupić, a po czyszczeniu brudne wyrzucić do kosza z odpadami. Można jednak zamówić czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA, oferowane w ramach pełnego serwisu. To optymalna alternatywa: MEWA dostarcza czyste czyściwa, odbiera zużyte, pierze je, a następnie ponownie dostarcza klientowi już czyste czyściwa.
Ta zasada obowiązuje także w odniesieniu do mat olejowych, które zwykle podkładane są pod naprawiane lub konserwowane maszyny, w celu zbierania wyciekających płynów. One również wymieniane są na czyste maty w uzgodnionych z klientem odstępach czasowych,.

Wynajmij - kup - używaj

Korzystając z usługi pełnego serwisu, można także regularnie zaopatrywać pracowników w zaw-sze czystą i świeżą odzież roboczą. Specjaliści firmy MEWA doradzą klientowi, jaka odzież ro-bocza będzie optymalna dla danego zastosowania. Potem można zdecydować o odpowiednich kombinacjach kolorystycznych, ilościach, rozmiarach i odstępach czasowych, w jakich dostar-czana ma być czysta odzież. Tę usługę klient może testować przez trzy miesiące, nie ponosząc żadnego ryzyka. Dodatkowo odzież robocza może być zaopatrzona na życzenie klienta w fir-mowe logo, co pozwala łatwo zidentyfikować pracowników danej firmy, tworząc jednocześnie jej jednolity image.

Artykuły bhp i środki ochrony osobistej, które niezbędne są w codziennej pracy, klient może do-kupić jako uzupełnienie ww. usługi, zamawiając je z katalogu „World Wide Work by MEWA“ (https://www.mewa-service.pl/usluga/world-wide-work-by-mewa/). Katalog ten zawiera wszyst-ko, co jest niezbędne w zakładzie lub warsztacie: od wyposażenia ochronnego, jak rękawice czy buty ochronne, poprzez odzież, kurtki softshell i akcesoria, po elementy ostrzegawcze. Łącznie do wyboru jest około 1800 różnych produktów, które znajdują zastosowanie na różnych stanowi-skach pracy.

Zalety usługi pełnego serwisu od jednego dostawcy

Największą zaletą oferty serwisowej dla wszystkich klientów firmy MEWA jest fakt, iż wiele rze-czy, które potrzebne są im w codziennej pracy, mogą zamówić u jednego dostawcy. Terminy dostaw są krótkie, a wszystkie produkty w krajach, w których działa firma MEWA, są takiej sa-mej wysokiej jakości. Zamawianie u jednego dostawcy pozwala zminimalizować zarówno kosz-ty, jak i nakłady pracy związane z organizacją i logistyką. Tym samym klient może się całkowi-cie skoncentrować na swojej głównej działalności.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017