„Flekso jakie jest, każdy widzi…” - panel branżowy poświęcony wyzwaniom technologicznym i technicznym produkcji fleksograficznejWarszawa, 26.09.2017
16 listopada firmy Kodak i 3M organizują pierwszą edycję panelu branżowego, poświęconego wyzwaniom technologicznym i technicznym, jakie niesie współczesna produkcja fleksograficzna. Spotkanie zatytułowane „Flekso jakie jest, każdy widzi…” odbędzie się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi i stanowić będzie kontynuację dyskusji rozpoczętej podczas tegorocznej edycji  konferencji Meet Kodak Polska. Wszystkich zainteresowanych produkcją fleksograficzną, również tych którzy nie uczestniczyli w Meet Kodak Polska, organizatorzy zapraszają do Łodzi. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, a o zgłoszeniu decyduje kolejność.   

W konferencji wezmą udział specjaliści ze wszystkich dziedzin produkcji fleksograficznej – od etapu projektowania po drukowanie. Wśród nich będą przedstawiciele firm Kodak i 3M, a także partnerzy wspierający to wydarzenie – m.in. przedstawiciele producentów farb graficznych, oprogramowania, cylindrów rastrowych i formowych, systemów prepress oraz technolodzy produkcji opakowań i etykiet. Podobnie jak w przypadku organizowanych od ponad 10 lat spotkań Meet Kodak Polska, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez szeroko pojętej branży poligraficznej i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, organizatorzy i tym razem zadbali o bogaty program merytoryczny konferencji – w tym przypadku dedykowany branży produkcji opakowań i etykiet.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z przedstawicielami firm organizujących to spotkanie: ze strony firmy Kodak - z Jackiem Galińskim, Sales Managerem EAMER Polska & EE Pkg Division (tel: +48 692 030 526, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); ze strony  firmy 3M – z Piotrem Lisem, specjalistą ds. rynku poligraficznego (tel: +48 600 915 553, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
Hotel DoubleTree by Hilton oferuje preferencyjne stawki zakwaterowania dla uczestników konferencji, na hasło „Warsztaty flekso”.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

spotkanie

stk logo

-all4pack- baseline date uk

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Statystyka

Odsłon : 8828653