Kodak wprowadza na rynek nową wersję rozwiązania Kodak Proofing Software


Warszawa, 05.03.2018
Kodak poinformował o wprowadzeniu na rynek zaktualizowanej wersji Kodak Proofing Software – zaawansowanego oprogramowania do tworzenia odbitek próbnych. Dzięki nowym opcjom rozwiązanie to ma być jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu; jego zadaniem jest też redukowanie czasu niezbędnego na odpowiednie planowanie produkcji. Oprogramowanie – dzięki kompatybilności z drukarkami inkjetowymi z serii Epson SC-P7000 i SC-P9000, wykorzystującymi atramenty fioletowe – zapewnia także możliwość wykonywania proofów zawierających kolory specjalne. Zdaniem firmy Kodak upgrade jest w jeszcze większym stopniu odpowiedzią na oczekiwania zleceniodawców i właścicieli marek. Nowa wersja Kodak Proofing Software jest bowiem zgodna ze standardami bazującymi na wytycznych ISO 12647, GRACoL i SWOP.

Jak zapewnia Kodak, oprogramowanie zapewnia obecnie wyższy poziom zarządzania barwą oraz oferuje szereg innowacyjnych funkcji (znanych już z wcześniejszych jego wersji), m.in. obsługę mediów dostosowanych do potrzeb klienta, odpowiednie odwzorowanie kolorystyki czy planowaną z wyprzedzeniem kalibrację. Ta ostatnia pozwala drukarni na spełnienie wymagań zleceniodawcy przy jednoczesnym zachowaniu standardów rynkowych. W rezultacie użytkownik uzyskuje – zdaniem producenta – najwyższej jakości odbitkę próbną, pomocną przy sprawnej realizacji końcowego produktu.
„Kodak Proofing Software to niezawodne, łatwe w użyciu rozwiązanie stworzone z myślą o wykonywaniu odbitek próbnych w technice inkjetowej – mówi Allan Brown, wiceprezes i dyrektor generalny Kodak Unified Workflow Solutions. – Jego wdrożenie pozwala zredukować koszty produkcji dzięki wyeliminowaniu jej rozbudowanego planowania, jak również umożliwia zwiększanie przychodów z działalności za sprawą stabilnych i pewnych rezultatów. Kodak Proofing Software bazuje na tej samej zaawansowanej technologii kolorystycznej, jaką zastosowano wcześniej w rozwiązaniach takich jak Kodak Colorflow czy inne produkty z pakietu Kodak Prinergy”.

Więcej informacji na temat oprogramowania Kodak Proofing Software i jego specyfikację można znaleźć na stronie https://www.kodak.com/US/en/prinergy-workflow/platform/proofing-software/default.htm/

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

kolejne-spotkanie

walne-zgromadzenie2019

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Statystyka

Odsłon : 9020752