Nie tylko czyściwa… Tekstylia przemysłowe MEWA do wynajęcia od jednego dostawcy


Warszawa, marzec 2018 r.
Czyściwa, maty olejowe, odzież robocza... MEWA ma wiele pro-duktów, które są niezbędne dla utrzymania czystości w warsztatach i halach produkcyjnych. I są to nie tylko tekstylia, bowiem ofertę uzupełnia ekologiczne urządzenie do mycia części Bio-Circle. A wszystko to użytkownik otrzymuje od jednego dostawcy, w ramach usługi pełnego serwisu (dostawa – odbiór zabrudzonych tekstyliów od klienta – pranie – ponowna dostawa czystych już tekstyliów do klienta), który może optymalnie dostosować do swoich potrzeb.

Czyściwa są niezbędne w przemyśle, produkcji i w warsztacie. Dobrze sprawdzają się przy usu-waniu różnych zanieczyszczeń, takich jak oleje, smary, ługi rozpuszczalniki itp. Służą też do po-lerowania wrażliwych powierzchni. Najlepiej do tego celu nadają się czyściwa z bawełny, które można wykorzystywać wielokrotnie po ekologicznym upraniu w pralni firmy MEWA. Takie czy-ściwa mogą być prane nawet do 50 razy. Po upraniu wracają one do klienta i mogą być ponow-nie wykorzystywane. Tym samym użytkownik nie musi za każdym razem kupować nowych czyściw.

Od czyściw…
Taką usługę pełnego serwisu MEWA oferuje również w odniesieniu do innych tekstyliów prze-mysłowych. Również maty olejowe, które wchłaniają aż do 3 l cieczy i bardzo dobrze sprawdza-ją się np. podczas napraw pojazdów, czy też odzież robocza i ochronna, noszona przez pracow-ników, mogą być wynajmowane w firmie MEWA w ramach usługi pełnego serwisu.  
Specjaliści z firmy MEWA doradzą klientowi, jaka odzież robocza jest optymalna dla danego obszaru prac, zaoferują odpowiednie kombinacje kolorystyczne, ilości i rozmiary oraz ustalą z klientem okresy wymiany odzieży. W przypadku drobnych uszkodzeń wynajmowana odzież robocza jest także naprawiana.

…po myjkę i artykuły bhp
Usługa pełnego serwisu obejmuje również wynajem przyjaznego dla środowiska urządzenia do czyszczenia części Bio-Circle, które wykorzystuje płyn do czyszczenia o zapachu świeżych, zielonych jabłek, nie zawierający rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Zanie-czyszczenia organiczne, takie jak tłuszcze i oleje, poddawane są biologicznemu rozkładowi przez zawarte w płynie czyszczącym mikroorganizmy. W ustalonych odstępach czasowych pracow-nicy firmy MEWA zapewniają ciągły serwis wynajmowanego urządzenia, co pozwala na jego optymalne wykorzystanie.
Inne artykuły bhp, takie jak rękawice i buty ochronne, jak też pozostałe akcesoria, można za-mówić w katalogu „World Wide Work by MEWA“ (https://www.mewa-service.pl/usluga/world-wide-work-by-mewa/.), zawierającym około 1600 produktów.
Taka kompleksowa obsługa użytkownika, realizowana przez jednego dostawcę, pozwala klien-towi zminimalizować zarówno koszty, jak i nakłady na logistykę i organizację. Tym samym może się on całkowicie skupić na swoich zasadniczych zadaniach. Pozwala to również na utrzymanie odpowiedniej jakości użytkowanych produktów oraz ułatwia realizację usługi i jej dostosowanie do potrzeb użytkownika.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

kolejne-spotkanie

walne-zgromadzenie2019

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Statystyka

Odsłon : 9020838