Canon podpisał umowę partnerską z nowym dystrybutorem – Igepa Polska – w zakresie urządzeń Océ Colorado 1640 z technologią UVgelWarszawa, 28 maja 2018 r.
Firma Canon, podczas zakończonych niedawno targów FESPA 2018 w Berlinie, sfinalizowała zawarcie umowy partnerskiej z firmą Igepa Polska. Partnerstwo dotyczy dystrybucji na terenie Polski wielkoformatowych urządzeń Océ Colorado 1640 wyposażonych w innowacyjną technologię druku Canon UVgel. Tym samym Igepa dołącza do grona firm objętych programem partnerskim Canon.


Rok temu Canon zaprezentował przełomową technologię Canon UVgel, w którą wyposażone jest urządzenie Océ Colorado 1640. Technologia ta wyznaczyła kierunek rozwoju obecnym i potencjalnym klientom firmy. Dziś setki zadowolonych klientów na całym świecie w pełni wykorzystują potencjał tego plotera. W najbliższym czasie Canon chce inspirować kolejnych klientów w oparciu o innowacyjne technologie druku z roli. Stąd decyzja o partnerstwie z Igepa Polska, która będzie dla Canon idealnym partnerem technologicznym, posiada bowiem bogate doświadczenie branżowe i doskonale rozumie potrzeby dostawców usług druku wielkoformatowego. Obecność technologii Canon UVgel w ofercie Igepa Polska przyczyni się do szerszej promocji tej przełomowej technologii.


Océ Colorado 1640 to najszybsze urządzenie w swoim segmencie na rynku, które może drukować z prędkością nawet 159 m2/h. Przy najwyższym poziomie jakości ploter produkuje materiały z szybkością 40 m2/h. Prędkość tę gwarantuje przełomowy atrament Canon UVgel, który zostaje natychmiast utrwalony na nośniku poprzez system utwardzania LED-UV. Ogromną zaletą nowej technologii jest fakt, że utrwalony atrament jest niemal natychmiast suchy i gotowy do dalszej obróbki lub laminowania przy zachowaniu doskonałej jakości i powtarzalności produkcyjnej. Dzięki temu Océ Colorado 1640 odpowiada na potrzeby firm produkujących wydruki do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, m.in. plakatów, banerów, materiałów POS czy billboardów.


Nowy dystrybutor Océ Colorado 1640, Igepa Polska, jest częścią Igepa group – firmy, która jest liderem w dystrybucji papierów poligraficznych i mediów do reklamy wizualnej na rynku niemieckim i wiodącym europejskim dostawcą w branży. Dzięki zawarciu umowy partnerskiej z Canon, Igepa stała się jednym z nielicznych polskich dystrybutorów urządzeń z technologią UVgel.


Tym samym Igepa Polska dołączyła do grona firm, które w ramach Programu dla Partnerów ściśle współpracują z Canon, korzystając ze zdobywanej przez firmę nieprzerwanie przez ostatnie osiemdziesiąt lat wiedzy i doświadczenia. W ramach programu partnerskiego Canon pomaga w rozwoju działalności partnerów, wyróżnieniu się na rynku, budowaniu popytu oraz intensyfikacji działań marketingowych i sprzedażowych.


„W Canon chcemy zapewnić wszystkim naszym partnerom nie tylko najwyższej klasy technologię i narzędzia sprzedażowe niezbędne do zaspokajania potrzeb klientów końcowych. Naszą misją przy współpracy z dostawcami jest także wyposażenie ich w niezbędne do realizacji tych celów materiały, wiedzę ekspercką i know-how, który ma być fundamentem dalszego rozwoju ich własnej działalności” – mówi Wiktor Różański, Document Solutions Country Director w Canon Polska. „Naszą innowacyjność kształtujemy w duchu współpracy z partnerami. Dobrze wiemy, że tylko wspólnie z nimi możemy tworzyć technologie, które zmieniają świat. Dlatego cieszę się, że grono naszych partnerów stale się rozrasta i możemy w nim powitać kolejną firmę”.


„Zdecydowaliśmy na współpracę z Canon, aby zoptymalizować naszą obecną ofertę produktową o rozwiązanie gwarantujące maksymalną wydajność i spełnienie krótkich terminów realizacji nawet najbardziej złożonych zleceń” – mówi Marcin Jaworowski, Prezes Zarządu Igepa Polska. „Technologia UVgel przyspiesza najczęstsze procesy zachodzące w drukarniach poprzez automatyzację pracy operatorów, a to jest niezwykle ważne dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani o wyjątkowości rozwiązania Canon i chcemy być częścią projektu UVgel w Polsce”.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

baner-185x220-5

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Statystyka

Odsłon : 9067757