Kamil Haczmerian dołączył do działu fleksograficznego KBA CEE

Warszawa, 25.06.2018
Z dniem 1 czerwca br. Kamil Haczmerian objął stanowisko Sales Manager w dziale fleksograficznym KBA CEE. Odpowiada przede wszystkim za rozwój biznesu i sprzedaż maszyn wąskowstęgowych Nilpeter, a także za wsparcie działań serwisowych firmy świadczonych dla polskich klientów z rynku druku fleksograficznego.

Wzmocnienie struktur działu fleksograficznego KBA CEE ma ścisły związek z przejęciem przez nią – w drugiej połowie ub.r. – dystrybucji rozwiązań marki Nilpeter w naszym kraju. Na nowo objętym stanowisku Kamil Haczmerian zajmuje się pozyskiwaniem nowych oraz opieką nad dotychczasowymi użytkownikami maszyn tego duńskiego producenta, których w Polsce pracuje obecnie ponad 100. W jego gestii pozostaje także rozwijanie działań serwisowych działu fleksograficznego; obecnie w KBA CEE klientów z tego sektora obsługuje trzech wyspecjalizowanych techników.
Poza marką Nilpeter, dział fleksograficzny firmy oferuje też maszyny szerokowstęgowe KBA-Flexotecnica (wchodzącej – podobnie jak KBA CEE – w skład koncernu Koenig & Bauer). Wsparcie dla ich sprzedaży i dalszym rozwoju działalności KBA CEE w tym obszarze również znalazły się w gestii Kamila Haczmeriana.

Kamil Haczmerian jest związany z branżą poligraficzną od 2011 roku. Do maja br. pracował w firmie Scorpio, w której przez sześć lat zajmował stanowisko kierownika działu technologii fleksograficznej. Był odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie w drukarniach i przygotowalniach z tego segmentu rynkowego materiałów eksploatacyjnych oraz maszyn i urządzeń pomocniczych.
Jest absolwentem łódzkiego Technikum Poligraficznego oraz Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej.

Mówi Jan Korenc, prezes KBA CEE: „Pojawienie się Kamila Haczmeriana w zespole KBA CEE to znaczące wzmocnienie naszych struktur osobowych, odpowiedzialnych za rozwiązania do druku fleksograficznego. Dział ten obejmuje obecnie marki Nilpeter i KBA-Flexotecnica, ale nasze plany uwzględniają dalszy rozwój portfolio z tego segmentu rynkowego. Z tego względu wieloletnie doświadczenie naszego nowego pracownika, jego znajomość polskiego rynku i działających na nim klientów z pewnością okażą się bardzo cenne. Mamy nadzieję, że rozbudowa struktur sprzedażowych, jak również serwisowych KBA CEE w kontekście druku fleksograficznego będzie wyraźnym sygnałem, że traktujemy tę część naszej działalności bardzo poważnie i że nasza strategia zakłada dalsze zwiększanie udziałów KBA CEE w tym rynku”.

spotkanie

banerek 187x57px