MEWA Performance® – dwukolorowa odzież robocza do różnych zatosowań

Warszawa, październik 2018
Odzież robocza należy do podstawowego wyposażenia każdego pracownika. Powinna być trwała i funkcjonalna, ale przy tym także wygodna w noszeniu. Taka właśnie jest odzież z kolekcji MEWA PERFORMANCE®.

Odzież roboczą MEWA PERFORMANCE® można dostosować do potrzeb i czynności wykony-wanych przez pracownika. Jest ona przeznaczona dla techników, mechaników, elektryków, stolarzy itp. Dwukolorowe ubrania robocze oferowane są w siedmiu kombinacjach kolorystycz-nych. Są to kurtki, kamizelki, spodnie robocze i spodnie ogrodniczki, a także lekkie ubrania na okres letni.

Wszystkie modele kolekcji MEWA PERFORMANCE® wzmacniane są w dużej części specjalną, wytrzymałą tkaniną poliamidową Cordura – szczególnie w miejscach, które narażone są na dzia-łanie czynników mechanicznych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to w specjalnych kieszeniach na kolanach spodni, umieścić można nakolanniki, które ułatwiają wykonanie prac prowadzonych na podłodze (np. układanie płytek podłogowych czy parkietu).

Praktyczne dodatki
Wszystkie ubrania wyposażone są w wiele kieszeni, w których można bezpiecznie nosić narzę-dzia lub inne przedmioty wykorzystywane w trakcie pracy, takie jak np. calówka czy telefon komórkowy. Ubrania robocze posiadają również paski odblaskowe. Tym samym nie tylko mają one ciekawy wygląd, ale także zwiększają bezpieczeństwo, bowiem pracownik mający na sobie takie ubranie robocze jest lepiej widoczny o zmroku lub przy kiepskiej pogodzie.
Dodatkowo ubrania robocze mogą być na życzenie klienta zaopatrzone w firmowe logo. Ułatwia to identyfikację pracowników oraz tworzy jednolity image firmy.

Odzież robocza do wynajęcia
Odzież roboczą można wynająć w firmie MEWA w ramach pełnej usługi. Oznacza to, iż pra-cownicy otrzymują wybraną odzież do noszenia, następnie zabrudzona odzież odbierana jest w ustalonych odstępach czasowych i jednocześnie dostarczane są uprane, czyste już ubrania, go-towe do noszenia. Tym samym pracownicy cały czas dysponują czystymi ubraniami roboczymi. Brudna odzież jest prana ekologicznie w zakładach firmy MEWA, a jeśli trzeba, to dokonywane są też drobne naprawy. W ten sposób klient oszczędza na czasie i nakładach, jakie związane są z utrzymaniem odzieży roboczej w odpowiednim stanie.

Film o odzieży z kolekcji MEWA PERFORMANCE®:

spotkanie

banerek 187x57px