Szanowni Państwo,
Wszystkim, którzy zgłosili swój udział uczestnictwa w  XLI Poligraficznych Konfrontacjach serdecznie dziękujemy.
Zainteresowanych tematyką spotkania informujemy, że są jeszcze wolne miejsca.
Serdecznie zapraszamy.

STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW INSTYTUTU POLIGRAFII
POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

zaprasza na

XLI POLIGRAFICZNE KONFRONTACJE

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA DRUKARŃ
WARSZTATY PRAKTYCZNE

Współorganizator: Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o.
Partnerzy XLI PK: Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego, BARYCKI – Kancelaria Prawno-Patentowa, Idea Getin Leasing Sp. z o.o., TORRO Sp. z o.o.
Moderator:Paweł Szarubka
Termin: 23 listopada 2018 r.
Miejsce: Sala konferencyjna Fundacji im. Stefana Batorego, Warszawa, ul. Sapieżyńska 10A
Czas trwania: 10:00 – 17:00

PROGRAM KONFRONTACJI

PRZYWITANIE, WPROWADZENIE DO TEMATYKI KONFRONTACJI

FUNDUSZE EUROPEJSKIE 2014-2020. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W ZAKRESIE NOWEJ PERSPEKTYWY FINANSOWEJ.
Paweł Szarubka - Dyrektor Działu Doradztwa Europejskiego w firmie Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o.

PRZYGOTOWANIE WNIOSKU O DOFINANSOWANIE. WARSZTATY SKUTECZNEGO APLIKOWANIA O ŚRODKI UNIJNE.
Paweł Szarubka
- Dyrektor Działu Doradztwa Europejskiego w firmie Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o..

FINANSOWANIE INWESTYCJI W POLIGRAFII.
Jolanta Janeczko
- Zastępca Dyrektora Oddziału w Departamencie Technologii, Idea Getin Leasing S.A..

WSPÓŁPRACA BADAWCZO-ROZWOJOWA. PROSTA DROGA DO SUKCESU.
Bernard Jóźwiak - Centralny Ośrodek Badawczo - Rozwojowego Przemysłu Poligraficznego.

ROZLICZANIE PROJEKTÓW UNIJNYCH. ZBIÓR DOBRYCH PRAKTYK..
Paweł Szarubka

DOŚWIADCZENIA W POZYSKIWANIU DOTACJI - OKIEM PRAKTYKA..
Jacek Domański - Wiceprezes Zarządu Drukarnia TORRO Sp. z o.o.

PATENTOWANIE. CZY TO MA SENS W POLIGRAFII?.
Marcin Barycki - BARYCKI Kancelaria Prawno-Patentowa.

PRZETARGI W PROJEKTACH UNIJNYCH. NOWE ZASADY. BAZA KONKURENCYJNOŚCI. JAK UNIKNĄĆ PUŁAPEK..

Po każdym z wykładów będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji.

Koszt uczestnictwa
Koszt dla jednej osoby (wykłady, materiały, lunch, certyfikat):  320,00 PLN
Koszt dla członków SAIP PW:  240,00 PLN
Przy zgłoszeniu (potwierdzonym przez SAIP PW) do 16 listopada 2018 r. cena promocyjna:  270,00 PLN

Wpłaty (koszt uczestnictwa zgodnie z dniem rejestracji potwierdzonym automatycznym potwierdzeniem zgłoszenia) należy uiścić najpóźniej do 19 listopada 2018 r. (włącznie) przelewem na konto:
Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW, Warszawa, ul. Konwiktorska 2
Konto w Alior Bank; numer konta: 27 2490 0005 0000 4500 3331 8422

Pełna informacja i formularz zgłoszenia dostępne są na naszej stronie www.saippw.org

Ilość miejsc ograniczona.

Osobom zapisanym zostanie wysłana pełna agenda i plan dojazdu ok. 3 dni przed terminem Konfrontacji. Załączona będzie również lista książek, które będzie można zakupić w czasie Konfrontacji.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia:

Andrzej Żurkiewicz – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , mobil: +48 730 191 910
Małgorzata Guraj – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , mobil: +48 730 008 176
Paweł Szarubka - mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , mobil: +48 792 793 331

Partner naukowy:
Zakład Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii WIP PW

Partnerzy Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW:
3M POLAND Sp. z o.o., ARCTIC PAPER POLSKA Sp. z o.o., AVARGRAF Sp. z o.o., Sp.k., BÖTTCHER POLSKA Sp. z o.o., CENTRALNY OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY PRZEMYSŁU POLIGRAFICZNEGO, DIGIPRINT Sp. z o.o., D-PRINT.pl, DUPONT POLAND Sp. z o.o., FOTO-DRUK, FOTO STUDIO Katarzyna Rainka, FUJIFILM EUROPE GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, GRAFIA Krzysztof Dziewulski Sp.j., HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o., HUBERGROUP POLSKA Sp. z o.o., INTEGRATOR SYSTEMÓW POLIGRAFICZNYCH Sp. z o.o., KBA CEE Sp. z o.o., PAPER CONSULTING & TRADE Wojciech Kossek, LOTOS POLIGRAFIA Sp. z o.o., METSÄ BOARD POLSKA Sp. z o.o., MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE Sp. z o.o., PAPYRUS Sp. z o.o., Usługi Poligraficzno-Reklamowe PASJA Jacek Stencel, Drukarnia POZKAL Sp. z o.o., Sp.k., PRE-MEDIA SOLUTIONS, PRYZMAT Sp.j., QUAD/GRAPHICS EUROPE Sp. z o.o., REPROGRAF Sp. z o.o., SCORPIO Sp. z o.o., STORA ENSO Sp. z o.o., SUN CHEMICAL Sp. z o.o., Drukarnia TINTA Zbigniew Szymański, UDS Sp. z o.o., Przygotowalnia Fleksograficzna WISTAR Andrzej Rowicki, XEROX POLSKA Sp. z o.o.

Patronat medialny:
a-4-p, Biuletyn PW, Druk.info.pl, Opakowanie, Packaging Polska, Poligrafika, Print & Publishing, PAI Poligraficzna Agencja Informacyjna, Przegląd Papierniczy, Rynek Papierniczy.pl, Signs.pl, Świat Druku, Świat Poligrafii Professional, Wydawca