ZMIANA TERMINU XLI POLIGRAFICZNYCH KONFRONTACJI

STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW INSTYTUTU POLIGRAFII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
informuje, że XLI Poligraficzne Konfrontacje
NIEKONWENCJONALNE PODŁOŻA A DRUKOWANIE TECHNIKĄ CYFROWĄ
zaplanowane na 28 lutego 2019 r. odbędą się w innym terminie:
26 marca 2019 r.

Za zmianę terminu serdecznie przepraszamy.
SAIP PW

*********************************

STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW INSTYTUTU POLIGRAFII
POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

zaprasza na

XLI POLIGRAFICZNE KONFRONTACJE

NIEKONWENCJONALNE PODŁOŻA
A DRUKOWANIE TECHNIKĄ CYFROWĄ

Współorganizator: Zakład Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii WIP Politechniki Warszawskiej

Moderator: dr hab. inż. Stefan Jakucewicz, prof. Politechniki Warszawskiej, SAIP PW

Termin: 26 marca 2019 r.

Miejsce: Sala konferencyjna Fundacji im. Stefana Batorego. Warszawa, ul. Sapieżyńska 10A

Czas trwania: 10:00 - 16:30

PROGRAM KONFRONTACJI:

PRZYWITANIE, WPROWADZENIE DO TEMATYKI KONFRONTACJI

PODŁOŻA, TONERY i ATRAMENTY DO DRUKOWANIA TECHNIKĄ CYFROWĄ - CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA, WYMAGANIA.
dr hab. inż Stefan Jakucewicz, prof. PW - Emerytowany pracownik Naukowy ZTP IMiP WIP PW, SAIP PW

DRUKOWANIE TECHNIKĄ CYFROWĄ Z WYKORZYSTANIEM PAPIERÓW ANALOGOWYCH.
dr inż Katarzyna Piłczyńska - Adiunkt - Zakład Technologii Poligraficznych IMiP WIP Politechniki Warszawskiej

DRUKOWANIE TECHNIKĄ CYFROWĄ OPAKOWAŃ i ETYKIET.
dr inż Svitlana Khadzhynova - Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych - Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej

SPECYFIKA WYMAGAŃ DRUKOWANIA CYFROWEGO – DTP
  - -

DRUKOWANIE TECHNIKĄ CYFROWĄ NA PODŁOŻACH NIEKONWENCJONALNYCH - SUCHA ELEKTROFOTOGRAFIA - DOŚWIADCZENIA PRAKTYKA.
Mieczysław Jakubicki - Prezes Zarządu - CENTRUM POLIGRAFII Sp. z o.o.

"ROZBÓJNIK" - PANEL DYSKUSYJNY.
Wszyscy prelegenci

Lunch i rozmowy indywidualne.

Po każdym z wykładów będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji.

Koszt uczestnictwa:
Koszt dla jednej osoby (wykłady, materiały, lunch, certyfikat): 320,00 PLN
Koszt dla członków SAIP PW: 240,00 PLN
Przy zgłoszeniu (potwierdzonym przez SAIP PW) do 15 marca 2019 r. cena promocyjna: 270,00 PLN

Wpłaty (koszt uczestnictwa zgodnie z dniem rejestracji potwierdzonym automatycznym potwierdzeniem zgłoszenia) należy uiścić najpóźniej do 20 marca 2019 r. włącznie, przelewem na konto:

Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW, 00-217 Warszawa, ul. Konwiktorska 2
Konto w Alior Bank; numer konta: 27 2490 0005 0000 4500 3331 8422

Pełna  informacja i formularz zgłoszenia dostępne są na naszej stronie  www.saippw.org

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Osobom zapisanym zostanie wysłana pełna agenda i plan dojazdu ok. 3 dni przed terminem Konfrontacji. Załączona będzie również lista książek, które będzie można zakupić w czasie Konfrontacji.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia:
Andrzej Żurkiewicz – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , mobil: +48 730 191 910
Małgorzata Guraj – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , mobil: +48 730 008 176

Partner naukowy i współorganizator XLI Poligraficznych Konfrontacji:
ZAKŁAD TECHNOLOGII POLIGRAFICZNYCH INSTYTUTU MECHANIKI I POLIGRAFII WIP POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Partnerzy XLI Poligraficznych Konfrontacji:
INSTYTUT PAPIERNICTWA I POLIGRAFII POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ, CENTRUM POLIGRAFII Sp. z o.o.

Partnerzy Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW:
3M POLAND Sp. z o.o., ARCTIC PAPER POLSKA Sp. z o.o., AVARGRAF Sp. z o.o., Sp.k., BÖTTCHER POLSKA Sp. z o.o., CENTRALNY OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY PRZEMYSŁU POLIGRAFICZNEGO, D-PRINT.pl, DIGIPRINT Sp. z o.o., DUPONT POLAND Sp. z o.o., Drukarnia FOTO-DRUK.pl, FOTO STUDIO Katarzyna Rainka, FUJIFILM EUROPE GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, GRAFIA Krzysztof Dziewulski Sp.j., HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o., HUBERGROUP POLSKA Sp. z o.o., INTEGRATOR SYSTEMÓW POLIGRAFICZNYCH Sp. z o.o., KBA CEE Sp. z o.o., PAPER CONSULTING & TRADE Wojciech Kossek, LOTOS POLIGRAFIA Sp. z o.o., METSÄ BOARD POLSKA Sp. z o.o., MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE Sp. z o.o., PAPYRUS Sp. z o.o., Usługi Poligraficzno-Reklamowe PASJA Jacek Stencel, Drukarnia POZKAL Sp. z o.o., Sp.k., PRE-MEDIA SOLUTIONS, PRYZMAT Sp.j., QUAD/GRAPHICS EUROPE Sp. z o.o., REPROGRAF S.A., SCORPIO Sp. z o.o., STORA ENSO Sp. z o.o., SUN CHEMICAL Sp. z o.o., Drukarnia TINTA Zbigniew Szymański, UDS Sp. z o.o., Przygotowalnia Fleksograficzna WISTAR Andrzej Rowicki, XEROX POLSKA Sp. z o.o.

Patroni medialni:
A-4-P, BIULETYN PW, DRUKARNIE.COM.PL, DRUK.INFO.PL, OPAKOWANIE, PACKAGING POLSKA, POLIGRAFIKA, PRINT & PUBLISHING, POLIGRAFICZNA AGENCJA INFORMACYJNA, PRZEGLĄD PAPIERNICZY, RYNEK PAPIERNICZY.PL, SIGNS.PL, ŚWIAT DRUKU, ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL, VIDART, WYDAWCA