Zintegrowane zastosowanie myjki do części, czyściw i mat olejowych gwarantuje czystość w zakładzie

Warszawa, marzec 2019
Czystość na stanowisku pracy, w warsztacie i w zakładzie pośred-nio wpływa na optymalizację i efektywność procesów produkcyjnych. Czyste urządzenia i ma-szyny działają lepiej. Są przez to także mniej awaryjne. Czyste miejsca pracy i narzędzia ozna-czają dla pracowników zdrowe środowisko pracy. MEWA oferuje optymalne i sprawdzone roz-wiązania w tym zakresie.

Profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń
Od 111 lat firma MEWA wytwarza przemysłowe czyściwa wielokrotnego użytku, które oferowa-ne są w ramach pełnego zakresu usług, realizowanych na zasadzie dostarczania, odbierania, prania i ponownej dostawy czystych już czyściw do klienta.
Zaletą czyściwa MEWA jest jego zdolność do bardzo szybkiego wchłaniania płynów. Czyściwa tekstylne dostępne są w różnych wersjach dla rożnych zastosowań - od tych wyjątkowo wytrzymałych po specjalne czyściwa, przeznaczone do delikatnych i wrażliwych powierzchni. W przeciwieństwie do czyściw z papieru lub włókniny, zaawansowana technologia ochrony środo-wiska w firmie MEWA pozwala na wypłukiwanie z czyściw bawełnianych olejów, smarów i in-nych cieczy. To samo czyściwo może być używane do 50 razy. Pozwala to uniknąć znacznych ilości odpadów niebezpiecznych.

Ekologiczna myjka do części
MEWA oferuje dwie wersje myjki Bio-Circle do czyszczenia części. Mała myjka wyposażona jest w kółka i jest bardzo zwrotna. Ma nośność 90 kg. Duża wersja myjki ma nośność 220 kg i jest bardzo wydajna. Czyszczenie odbywa się na bazie naturalnych mikroorganizmów, a więc płyn czyszczący jest przyjazny dla środowiska i nie stanowi zagrożenia dla użytkownika. Ma on również przyjemny zapach świeżych zielonych jabłek. Maszynę można wynająć od firmy MEWA. Usługa obejmuje regularne uzupełnianie płynu czyszczącego i wymianę filtrów w uzgodnionych odstępach czasu.

Tekstylna wanna olejowa
Mata zbierająca olej - MEWA Multitex - zapewnia skuteczną ochronę przed kapiącymi olejami i wyciekami. Szczególnie nadaje się zastosowania przy wszelkiego rodzaju naprawach i pracach konserwacyjnych, ponieważ szybko wchłania wszystkie ciecze, które stanowią zagrożenie bez-pieczeństwa pracy w warsztacie. Ta ochronna podkładka może pomieścić do trzech litrów płynu. Pojedyncze maty można również ułożyć obok siebie i połączyć je ze sobą, chroniąc tym samym większą powierzchnię.

Podobnie jak w przypadku czyściw, maty olejowe oferowane są w ramach pełnej usługi, polega-jącej na odbieraniu brudnych mat i dostarczaniu wypranych, czystych mat. To stanowi istotne ułatwienie dla firm korzystających z takiego rozwiązania. Zintegrowane zastosowanie wyżej wymienionych rozwiązań firmy MEWA pozwala efektywnie utrzymać czystość w zakładzie produkcyjnym, zoptymalizować koszty i jednocześnie jest przyjazne dla środowiska. Pełna usługa firmy MEWA, w ramach, której można wynająć tekstylia przemysłowe lub myjkę, odciąża przedsiębiorcę w jego codziennej pracy: to usługodawca dba o to, by środki i urządzenia nie-zbędne do czyszczenia były zawsze dostępne.

baner-185x220-5