Océ zmienia nazwę na Canon Production Printing

Warszawa, 1 października 2019 r.
Canon Inc. i Océ Holding B.V. ogłosiły dziś oficjalną zmianę nazwy handlowej Océ (należącej do Canon Group) na Canon Production Printing.

Po włączeniu do Canon Group w 2010 r., marka Océ rozwijała swoje produkty i rozwiązania dla branży poligraficznej pod dotychczasową nazwą. Zmieniając nazwę handlową z Océ na Canon Production Printing, Canon chce zintegrować wszystkie rozwiązania pod jedną wspólną marką, tworząc kompleksowe portfolio produktów i usług we wszystkich obszarach druku wielkoformatowego. Zmiana oficjalnie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2020 r.
Od momentu powstania w 1877 r. firma Océ wprowadziła na rynek wiele unikatowych technologii druku i kopiowania. Poprzez dalszą integrację z Canon Group, firma będzie nadal rozwijać swoje kluczowe technologie i zwiększać udział w rynku pod marką Canon Production Printing.
Océ projektuje i dostarcza profesjonalne rozwiązania druku oraz oprogramowanie do zarządzania procesem produkcji dla firm z obszaru druku komercyjnego. Szeroka oferta produktów obejmuje drukarki typu roll-to-roll i arkuszowe, jak również wielkoformatowe plotery do produkcji grafiki artystycznej i aplikacji CAE/GIS.

Odsłon : 9197296