Canon imagePROGRAF TA. Nowa seria niewielkich, wielkoformatowych ploterów dla biur i urzędów

The imagePROGRAF TA-20    The imagePROGRAF TA-30

Warszawa, 4 listopada 2019 r.
Canon prezentuje najnowszą serię wielkoformatowych, niskonakładowych* ploterów imagePROGRAF TA przeznaczonych dla środowisk biznesowych i administracji. Dwa nowe modele to 24-calowe urządzenie nabiurkowe TA-20 oraz 36-calowy ploter wielofunkcyjny TA-30 – niedrogie rozwiązania z intuicyjnym w obsłudze interfejsem, będące wszechstronną odpowiedzią na różnorodne potrzeby dynamicznych środowisk, oczekujących wysokiej jakości materiałów do szerokiej gamy zastosowań.

Najlepsze funkcjonalności serii TA wywodzą się z zaawansowanych serii imagePROGRAF TX i TM. Urządzenie wykorzystuje m.in. technologię Air Feeding System (AFS), która utrzymuje papier płasko, dzięki czemu głowice drukujące mogą precyzyjnie nanosić atrament bez ocierania się o podłoże. Powoduje to, że ploter produkuje obraz o wyższej jakości i dokładności. Co więcej, drukarki zoptymalizowano w celu zmniejszenia hałasu podczas pracy, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w niewielkich przestrzeniach biurowych i urzędowych, w których poziom hałasu musi być ograniczony do minimum. Kompaktowa, zwarta konstrukcja umożliwia nawet postawienie drukarek przy (a nawet „na”) biurku!

Potrzebujesz dokładnych kopii rysunków technicznych lub architektonicznych z zachowaniem wyrazistych linii i ostrego tekstu? A może projekt wymaga od ciebie druku grafik w bardzo żywych barwach i chcesz zachwycić klienta podczas proofingu? Nic prostszego! Drukuj precyzyjne wykresy postępu projektów i swobodnie wieszaj je w biurze. Drukuj błyszczące, przyciągające wzrok bannery przyciągające uwagę klientów. Atrakcyjne materiały dydaktyczne, harmonogramy etc. – wszystko to wydrukujesz za pomocą ploterów serii magePROGRAF TA. Dzięki specjalnej technologii atramentów, możesz nawet stworzyć materiały do zastosowań zewnątrznych.

Junichi Wachi, Director of Large Format Printing EMEA w Canon Europe, zauważa: „Dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie rynku na drukowanie rysunków CAD bezpośrednio na placach budowy, łatwego tworzenia plakatów we własnym zakresie lub drukowania wielkoformatowych grafik, które przyciągną uwagę uczniów na zajęciach. Nasza nowa seria imagePROGRAF TA jest odpowiedzią na wszystkie te potrzeby związane z drukowaniem wielkoformatowym. Podstawowe technologie z rodziny imagePROGRAF, takie jak Air Feeding System i atrament LUCIA TD, zostały przeniesione do nowej serii urządzeń, dzięki czemu można teraz korzystać z szerokiego portfolio wydruków, produkowanych w najwyższej jakości obrazu bezpośrednio na miejscu pracy”.

Więcej informacji znajduje się na stronach:
•    imagePROGRAF TA-20
•    imagePROGRAF TA-30