Sun Chemical wprowadza monitoring łańcucha dostaw w związku z epidemią koronawirusa


Warszawa, 04.02.2020
W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, firma Sun Chemical podjęła decyzję o objęciu monitoringiem wszystkich elementów składających się na jej łańcuch dostaw, ze szczególnym uwzględnieniem działań realizowanych przez dostawców surowców, pośredników oraz firmy logistyczne.

„Proaktywne zarządzanie zamówieniami klientów, monitorowanie stanów magazynowych, dostawy tranzytowe oraz status już realizowanych, otwartych zamówień to dla nas obecnie najważniejsze elementy tych działań – mówi Jeffrey Shaw, Chief Supply Chain Officer w firmie Sun Chemical. – Powołaliśmy w tym celu dedykowane zespoły nadzorujące i kontrolujące każdy z tych obszarów. Ich zadaniem jest wprowadzanie niezbędnych środków ostrożności, zapobiegających zakłóceniom przy realizacji dostaw. Będziemy się tu koncentrować przede wszystkim na wybranych materiałach i ich dostawcach, co pozwoli nam podejmować na czas stosowne działania”.
Jeffrey Shaw dodaje: „Obecnie skupiamy się głównie na materiałach pochodzących z Chin i innych regionów podwyższonego ryzyka. Będziemy na bieżąco informować naszych klientów o tym, jak przebiega ten proces. Jesteśmy zdeterminowani, by – wspólnie z klientami – sprawnie przeprowadzić cały proces i zapewnić, że skutki ewentualnych zakłóceń w dostawach zostaną zminimalizowane”.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

wlane2020-1

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Statystyka

Odsłon : 9435494