Automatyzacja procesów w drukarni cyfrowej – warsztaty w Szczecinie

Warszawa, 04.03.2020
24 marca br. firma P&S Consulting ze Szczecina, lokalny dealer m.in. marki Duplo, organizuje w Szczecinie warsztaty dotyczące automatyzacji procesów - od impozycji, poprzez druk, po wykańczanie i uszlachetnianie. Jednym z partnerów technologicznych tego wydarzenia – obok firm EFI i Xerox  - będzie Duplo Polska.

„Nasza obecność na tego rodzaju warsztatach, przybliżających automatyzację procesów w drukarniach cyfrowych – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska – jest dowodem tego, że urządzenia z oferty naszej firmy doskonale współgrają z oprogramowaniem do impozycji, a także z maszynami drukującymi różnych producentów. Na przykładzie maszyn oraz oprogramowania z oferty partnerów technologicznych tego przedsięwzięcia organizatorzy będą prezentować w jaki sposób można zautomatyzować procesy, jednocześnie czyniąc drukarnię nowocześniejszą i bardziej wydajną. Dlatego już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy do Szczecina, gdzie nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji”.

Podczas warsztatów firma Duplo zaprezentuje urządzenie wielozadaniowe Docucutter 646iPro, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji. „Maszyna doskonale współgra z prezentowanym podczas tej konferencji oprogramowaniem do impozycji firmy EFI – mówi Gabriela Swat. - Najpierw prace zostaną wydrukowane na maszynie Irridese firmy Xerox, a następnie poddane procesom wykańczania i uszlachetniania w naszych urządzeniach”.
Będzie wśród nich maszyna do metalizowania lakieru – QSleek, dzięki której użytkownik otrzymuje złocone, posrebrzane lub zdobione z wykorzystaniem różnych kolorów folii metalizowanych produkty, zwiększające ich atrakcyjność – a także banderolownica.

Zgłoszenie uczestnictwa można wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Impreza odbywać się będzie w hotelu Vulcan przy ulicy F.K. Druckiego-Lubeckiego w Szczecinie w godzinach od 10 do 16. Udział w niej jest bezpłatny.

wlane2020-1