Kolejna „Gazela Biznesu” dla polskiego oddziału Sun Chemical


Warszawa, 11.01.2021
Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu –  wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz czwarty.

„Gazele Biznesu” to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, organizowany od 2000 roku. Jak podkreślają jego twórcy, bazuje on na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Jak podaje Puls Biznesu, w tegorocznej edycji wyróżnione zostały firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miały przychody na poziomie 3-200 mln zł; w ostatnich trzech latach odnotowały ich wzrost, nie miały straty i udostępniają wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.
Mówi Piotr Góral, kierujący polskim oddziałem Sun Chemical: „Jesteśmy nieustannie motywowani do ciągłego ulepszania naszych produktów i usług, a także do intensywnego rozwoju. Wizją naszej firmy jest przede wszystkim pomaganie klientom w realizacji stojących przed nimi globalnych wyzwań, dzięki zapewnianiu wysokiej jakości, innowacyjności oraz odpowiedniego poziomu obsługi przy każdym oferowanym przez nas rozwiązaniu. Nagrody, które otrzymujemy są dowodem na to, że idziemy w dobrym kierunku i nasze zamierzenia udaje się realizować”.
Sun Chemical to globalny producent farb i pigmentów dedykowanych m.in. branży poligraficznej oraz licznym zastosowaniom przemysłowym. Firma jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC i posiada rodowód sięgający 1818 roku. „Stanowimy zespół ludzi, których kompetencje gwarantują wysoką jakość obsługi i materiału do produkcji poligraficznej – począwszy od offsetu arkuszowego, poprzez offset rolowy, rotograwiurę, fleksografię, druk wąskowstęgowy, druk opakowań (także mających kontakt z żywnością), sitodruk aż po druk cyfrowy. Naszym klientom oferujemy również materiały eksploatacyjne do drukowania” – mówi Piotr Góral.
Jak podkreśla firma, dysponując prawie 10 tys. znaków towarowych i ponad 3000 zatwierdzonych patentów (przyznanych w różnych dziedzinach), Sun Chemical tworzy zindywidualizowane rozwiązania, mające spełniać zróżnicowane potrzeby jej klientów. Oferuje przy tym szerokie spektrum produktów, również specjalistycznych, dopasowanych do oczekiwań zakładów poligraficznych o różnym profilu produkcji.
„Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań klientów przy jednoczesnej koncentracji na najważniejszych aspektach prowadzonego biznesu: niezawodnej i terminowej dostawie, stałej i wysokiej jakości produktów, rzetelnej obsłudze i innowacyjności. Zarządzanie barwą; ochrona marki i integralności produktów dzięki ciekawym, przyciągającym wzrok opakowaniom; systemy zabezpieczające i chroniące przed podróbkami, a także rozwiązania dedykowane różnym drukarniom niezależnie od rynku, na jaki trafiają ich produkty – to tylko niektóre dziedziny, w których się specjalizujemy i gdzie pozostajemy globalnym liderem. Potwierdzają to setki zadowolonych, polskich klientów naszej firmy, a także liczne wyróżnienia branżowe. Jednym z nich jest kolejny, przyznany przez Puls Biznesu tytuł „Gazela Biznesu”. Jest on dla nas powodem do dużej satysfakcji, a dla naszych klientów – jak mamy nadzieję - jednym z licznych argumentów przemawiających za współpracą z nami” – podsumowuje Piotr Góral.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Statystyka

Odsłon : 9772244