Targi PCI Days odbędą się stacjonarnie 8 i 9 września 2021 roku w Warszawie.


Targi PCI Days odbędą się stacjonarnie 8 i 9 września 2021 roku w Warszawie. Podczas tegorocznej edycji na odwiedzających czekać będzie aż 110 stoisk wystawczych o zróżnicowanym asortymencie. Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Wydarzenie będzie unikalną okazją do zapoznania się z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków, jak również nawiązać ciekawe relacje biznesowe z przedstawicielami obu branż.

Tegoroczny program merytoryczny będzie obfitował w szereg różnorodnych tematów skupiających się na aktualnych potrzebach oraz wyzwaniach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Branżowe wydarzenia poprowadzone zostaną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, a odwiedzający będą mogli wybierać wśród szerokiej oferty wykładów i warsztatów. Na szczególną uwagę zasługuje konferencja „Be Inspired”, w ramach której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz surowce przyszłości branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz konferencja ,,Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego”, która poprowadzona zostanie przez dr. Piotra Nowaczyka z Centrum Badań Innowacji.

Spotkania pełne inspiracji

Na targach po raz kolejny wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane obu branżom. W Strefach Inspiracji odbywać się będą wykłady, w trakcie których odwiedzający będą mogli poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną, jak również zapoznać się z najnowszymi trendami.

Bezpośrednio na stoiskach będzie możliwość zapoznania się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji między innymi w takich obszarach jak zwiększanie efektywności produkcji, wprowadzenie nowych produktów w oparciu o innowacyjne surowce, dostosowanie opakowań do wyzwań prośrodowiskowych czy usprawnienia łańcucha dostaw.

Powrót do Expo XXI

Targi PCI Days 2021 odbędą się ponownie w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 - w miejscu, w którym zorganizowane zostały po raz pierwszy. Udział w Targach PCI Days 2021 jest całkowicie bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie odbywa się na stronie www.pcidays.pl.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

zmiana-adresu

ankieta

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

Statystyka

Odsłon : 10479283