MDM-Druk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

tel.: +48 61 870 90 80
www: https://mdm-druk.com.pl/

Opis:
MDM-Druk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. funkcjonuje na rynku od 25 lat.
MDM-Druk specjalizuje się w produkcji opakowań z różnego rodzaju surowców (karton, PVC, PP, PE, surowce laminowane) w technologii druku offsetowego konwencjonalnego i LIV. MDM-Druk dysponuje kompletnym parkiem maszynowym do tworzenia wysoko uszlachetnionego wyrobu w dwóch niezależnych zakładach produkcyjnych. Opakowania Spółki stosowane są w przemyśle spożywczym, motoryzacyjnym, farmaceutycznym, kosmetycznym i wielu innych.
Spółka MDM-Druk produkuje też wiele innych materiałów takich jak teczki, foldery, koperty, ulotki, produkty przeznaczone dla POS, katalogi, naklejki i kalendarze. Realizowane są również zlecenia specjalne wymagające konfekcjonowania, lub innych skomplikowanych prac introligatorskich.

zmiana-adresu