Drukarnia Oltom Sp. z o.o. Sp. kom.

ul. Wersalska 29
92-320 Łódź
województwo: łódzkie

tel. +48 42 611 01 04

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Opis:

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy kochają piękno i potrafią zobaczyć je wszędzie. W każdej naszej realizacji zwracamy uwagę na detal i dążymy do perfekcji. Taki też musiał być nasz obiekt… Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie Polski i Europy, drukarnię spełniającą najwyższe normy światowe. To tu realizujemy niestandardowe oczekiwania i poligraficzne marzenia naszych Klientów…

Już od progu wita Państwa wykwalifikowany zespół ludzi, tworzący zgrany team, służymy pomocą w doborze odpowiednich surowców i rozwiązań technologicznych a najnowocześniejszy park maszynowy zapewnia najwyższą jakość druku. Opracowujemy oryginalne rozwiązania wydawnicze, związane z niestandardowym drukiem i oprawą. Zajmujemy się wszystkim co wiąże się z papierem i drukiem.

Wykorzystanie nowych technologii pozwala nam w pełni zoptymalizować procesy poligraficzne. Pozwalają one na poprawę jakości wydruku, przyspieszenie realizacji procesów oraz podniesienie wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów

Wysoki poziom automatyzacji drukarni jest niezwykle istotnym jej elementem ale najważniejszym jest doświadczony zespół pracowników. Ich praktyczne umiejętności i zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się w trakcie procesu drukarskiego problemy, dlatego też dbamy o zespół tworzących go ludzi, gwarantujemy im bezpieczną i komfortową pracę oraz pozytywne relacje społeczne. Nowoczesna drukarnia to respektowanie praw środowiska naturalnego, rozsądne gospodarowanie wodą i energią, dbanie o nie tak, aby służyły następnym pokoleniom.

Oferujemy nieszablonową obsługę zamówień, poszukujemy oryginalnych rozwiązań spełniających w pełni potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. To wyznacznik nowoczesnego podejścia w branży poligraficznej. Warto pamiętać, że rynek reklamowy jest dość dynamiczną branżą, za którą branża poligraficzna powinna nadążać. Stawiamy zatem na indywidualizm i wyrafinowane oczekiwania naszych Klientów.

W związku z tym Drukarnia Oltom zapewnia:

  • małe nakłady
  • krótkie serie wydawnicze
  • druki personalizowane
  • druki cyfrowe
  • offset UV
  • druk bielą
  • tłoczenia
  • oprawę prac z zastosowaniem wielu ciekawych rozwiązań technologicznych

Każdy produkt może zostać wyprodukowany w ramach posiadanej certyfikacji FSC®. Produkty z certyfikatem dostępne są na zamówienie.

Szanujemy społeczny wymiar realizowanych przez nas prac. Współpracując z Klubem Rotary w Łodzi, wspieramy działana charytatywne, takie jak pomoc najuboższym z Domu im Św Brata Alberta w Łodzi. Jesteśmy też mocno związani z działaniami kulturalnymi wpierając takie przedsięwzięcia jak Freedomjazz Festiwal w Łodzi.

Drukarnia Oltom to miejsce nastawione na pozytywne relacje i twórcze rozwiązania!

 

.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

walne2021-wyniki

zaklad

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


AKTUALNOŚCI

Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Statystyka

Odsłon : 10144718